Jsme realitní síť RE/MAX G8 Reality a působíme v 19-ti městech České Republiky. Máme propracovaný a funkční obchodní model, který z našich realitních makléřů dělá nejproduktivnější profesionály na současném trhu. S výrazným náskokem. Aktuálně je nás více než 200 a v roce 2019 jsme našim klientům pomohli prodat nemovitosti v hodnotě 3,9 mld. Kč. Na vlně růstu jedeme i v letošním roce.
NAŠE VIZE: „Tvoříme dokonalé prostředí pro práci a perfektní servis pro klienty. Realitním makléřům i týmům zajišťujeme maximální podporu. Promakléřský přístup a skvělá zákaznická zkušenost jsou hlavními pilíři RE/MAX G8 Reality“.

Realitní makléř/makléřka RE/MAX G8 Reality

Co nabízíme...

K práci dostanete perfektní zázemí, 45 let budované know-how v oboru a přístup k nejlepším dodavatelům pro růst vašeho byznysu.
Příjmy bez limitů – odměnou za vaši práci budou nadstandardní výdělky a absolutní svoboda. Neexistuje horní hranice, kolik si jako makléř u nás můžete vydělat. Díky propracovanému systému provizí získáte příležitost k výdělkům, které dalece převyšují celorepublikový průměr.
V RE/MAX G8 Reality nejste ničí podřízený. Nejste náš zaměstnanec, ale obchodní partner. Proto nám záleží na vašem profesním růstu a úspěchu v podnikání. Protože spolu s vámi roste i celá značka.

Co očekáváme...

Jako realitní makléř/ka musíte být empatický/á, umět svým klientům naslouchat, být jim dobrým a trpělivým rádcem.

Smysl pro fair play. S každým klientem jednáte rovně a ctíte zásady slušného chování. Dobrá pověst je vaší nejsilnější zbraní.

Jste svým vlastním šéfem. Pokud máte zdravou dávku sebekázně, schopnost zorganizovat si svůj čas a touhu učit se novým věcem, můžete si užívat maximální svobody.

Pokud máte zájem o více informací, napište nám.


Informace o pozici

Společnost
RE/MAX G8 Reality
Adresa
Rohanské nábřeží 678/27, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 50 000 – 100 000 Kč / měsíc
Benefity: Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce, Účast na zahraničních konferencích, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Account Manager, Finanční poradce, Obchodní zástupce, Realitní makléř, Manažer prodejního týmu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

RE/MAX G8 Reality, Miroslav Štrojsa
+420 739 548 631