O nás

Naše úklidová firma BioModrá Praha nabízí komplexní úklidový servis pro komerční i soukromé využití v Praze a okolí. Pravidelný úklid zajišťujeme pro kanceláře, administrativní budovy, domácnosti, obchody, hotely, luxusní showroomy, zdravotnická zařízení a také pro domácnosti. Naši klienti jsou známé společnosti jako BMW, Rossmann, Forbes, Mastercard a další.

Co vás čeká

  • Kompletní vedení účetnictví firmy
  • Zpracování, zaevidování a zaúčtování příchozích faktur
  • Vystavování a odeslání vydaných faktur
  • Kontrola přijatých a odeslaných plateb
  • Proaktivní komunikace s klienty ohledně pohledávek
  • Evidování a zaúčtování bankovních výpisů
  • Vedení a zpracování mzdové agendy
  • Příjem a zpracování objednávek zboží
  • Vystavování dodacích listů
  • Reporty pro vedení společnosti
  • Operativní administrativní činnosti

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Vzdělání SŠ ekonomického směru
  • Práce a komunikace s kolegy v českém jazyce, denní komunikace s finančním ředitelem v angličtině.
  • Zkušenost s výše uvedenou náplní práce
  • Zkušenost s komunikací po telefonu s klienty
  • Uživatelská znalost Excelu a softwaru Pohoda podmínkou
  • Schopnost a chuť pracovat s vysokým nasazením v dynamickém prostředí
  • Samostatnost při určení priorit a organizaci práce

Nabízíme Vám

  • Samostatnost a vlastní organizace práce
  • Možnost profesního růstů
  • Slevy na firemní služby
  • Občerstvení na pracovišti

Společnost
BioModrá s. r. o.
Adresa
Grafická 827/16, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 28 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Fakturantka, Mzdová účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel