Co vás čeká

Správa Helpdesku IT - analýza uživatelských požadavků, komunikace s uživateli, tvorba a přiřazování ticketů; Podpora uživatelů - Windows 10 Pro, Microsoft Office 365, správa zařízení - tiskárny, mobilní terminály, podpora v IS Helios Orange; Správa zařízení ve firemní síti - tiskárny, IP telefony; Správa IS Helios Orange - konzultace s uživateli, přizpůsobení prostředí (sestavy, tiskové formuláře, optimalizace); Programování v T-SQL - uživatelské sloupce v Helios Orange, procedury pro externí akce v IS Helios Orange

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Systematické, analytické uvažování a orientaci v oblasti IS; Pokročilou znalost prostředí Windows 10 Pro; Zkušenost s databázemi T-SQL; Základní znalost AJ

Výhodou bude, pokud budete mít nebo umět

Zkušenosti se správou IS Helios Orange; Zkušenosti s programováním v C#; Pokročilou znalost AJ

Oceníme

Spolehlivost, samostatnost; Ochotu učit se novým věcem; Schopnost komunikace s uživateli

Jsme připraveni

nabídnout vám pracovní poměr na dobu neurčitou v případě oboustranné spokojenosti

Společnost
KOH-I-NOOR Mladá Vožice a.s.
Adresa
Mladá Vožice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 28 000 – 38 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Technik HW, Support IS, Specialista ERP
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

KOH-I-NOOR Mladá Vožice a.s., Ivana Renfusová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.