Česká centra, příspěvková organizace MZV ČR, vyhlašují výběrové řízení na pozici

Specialista/ka IT pro Český dům Moskva

Náplň práce:

  • Instalace, udržování, obsluha a správa informačního systému ČC-ČD Moskva.
  • Údržba a optimalizace databází včetně jejich ochrany a aktualizací.
  • Sledování technického stavu výpočetní techniky, zajišťování údržby a veškerých oprav spojených s provozem IT na ČC-ČD Moskva. Odpovídá za jejich bezporuchový chod.
  • Průběžné provádění školení uživatelů IT na ČC-ČD Moskva.
  • Zajišťování instalace a zprovoznění nové výpočetní techniky a dalších komponentů s touto technikou spojených.
  • Zajišťování nákupu spotřebního materiálu (tonery, komponenty, síťové prvky apod.).
  • Spolupráce s pracovníkem ekonomického úseku při tvorbě evidence výpočetní techniky a techniky s touto spojené.
  • Poskytování služeb akreditovaným firmám v ČC-ČD Moskva, resp. nájemcům ČC-ČD Moskva dle rozsahu služeb a ceníku ČC-ČD Moskva.
  • Spolupráce při plnění pracovních úkolů s oddělením IT ÚČC.
  • Předkládání návrhů na archivaci/likvidaci výpočetní technicky včetně zdůvodnění.
  • Příprava interních předpisů týkajících se výpočetní techniky a VoIP.
  • Dodržování zásad BOZP a PO, ochrany majetku a svěřených předmětů.
  • Zajišťování správné funkce a chodu vymezených uživatelských úseků informační a komunikační infrastruktury, například operačních systémů a jejich nadstaveb, programových prostředků, multimediálních systémů, komunikačních systémů, informačních systémů, vědeckých, vědeckotechnických, technických, inženýrských, grafických, kancelářských nebo jiných aplikací pro koncové uživatele, síťového prostředí, databází apod. Stanovování a organizování způsobů a postupů využívání komunikačních prostředků

Požadavky:

  • Vzdělání na úrovni Bc.
  • nejméně 4 roky praxe v obdobné pozici
  • zkušenosti s podporou koncových uživatelů v kancelářském prostředí
  • diagnostika, servis a opravy HW, SW
  • znalost OS Microsoft Windows 7/10, HW a SW pracovních stanic a periferii na administrátorské úrovni
  • zkušenosti s Microsoft Office a Exchange
  • administrátorské znalosti OS Windows Server (AD, DNS, DHCP, GPO, WSUS) a prostředí Hyper-V
  • znalost sítí a protokolů (připojení zařízení do firemní sítě a jeho konfigurace)
  • znalost a konfigurace firewallů a aktivních síťových prvků (Fortigate, 3COM/HP)
  • znalosti konfigurace a údržby kancelářských zařízení
  • základní povědomí o VoIP
  • povědomí a zabezpečení sítě a síťových prvků/stanic
  • samostatnost, důslednost, pečlivost, flexibilita a chuť se učit a rozšiřovat své znalosti a schopnosti
  • znalost RJ na úrovni B1
  • znalost AJ na úrovní B1
  • ochota požádat o prověrku NBÚ na stupeň Důvěrné
  • všeobecný přehled v oblasti IT
  • státní občanství ČR
  • trestní bezúhonnost

Výhodou:

  • Znalost hotelového systému Fidelio
  • Znalost restauračního systému Micros
  • Znalost správy webového systému WordPress
  • Znalost práce s ticketovacím systémem osTicket
  • Znalost správy Wi-Fi controlleru Ruckus ZoneDirector
  • Znalost práce s OS Linux

Co nabízíme:

  • prestižní práci v organizaci s mezinárodní působností
  • možnost profesního a osobního rozvoje
  • zajímavé platové ohodnocení
  • práci v malém dynamickém kolektivu
  • pružnou pracovní dobu
  • příspěvek na stravování

Dokumenty požadované k výběrovému řízení:

  • strukturovaný životopis
  • motivační dopis max. na 1 stranu A4

Výběrové řízení a další informace:

Uchazeči zašlou požadované dokumenty elektronicky nejpozději do 15. 12. 2020. První kolo výběrového řízení proběhne bez osobní účasti uchazečů. Druhé kolo výběrového řízení proběhne v sídle Českých center, Václavské náměstí 49, Praha 1 a o termínu jeho konání budou postupující informováni minimálně týden předem.

Zasláním Vašeho životopisu Českým centrům dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v databázi uchazečů výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle však jeden rok od jejich zaslání.

Platové podmínky: 10. platová třída – při vyslání (nařízení vlády č. 341/2017 Sb., v platném znění), příplatek za vedení a možnost přiznání osobního ohodnocení, valutová náhrada dle nařízení vlády č. 62/1994 Sb., v platném znění.Před-výjezdová příprava na zkrácený úvazek je pro období 5 měsíců zařazena v 9. platové třídě.

Společnost
Česká centra
Adresa
Moskva, Rusko (Evropská část)
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Ruština (Pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IT analytik, IT konzultant, IT ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.