Proč se stát součástí našeho týmu?

• TDK Electronics s.r.o.je významný výrobce feritových jader a keramických pozistorů.
• Již 20 let jsme spolehlivým a stabilním zaměstnavatelem v ČR.
• Náš závod je umístěn v nádherném prostředí v podhůří Hrubého Jeseníku.

Inženýr kvality

Hledáme do šumperského závodu TDK Electronics s.r.o. kolegu/kolegyni na pozici TECHNIK KVALITY!

Náplň práce:

* plánování a kontrola požadavků kvality u nových a stávajících výrobků

* aktivní podílení se na procesu vývoje výrobků a jejich zavádění do výroby

* aktivní účast na procesu analýzy kořenových příčin (RCA)

* řešení zákaznických reklamací (8D) a komunikace se zákazníkem (celosvětově)

* podpora spolupráce a výměny informací mezi světovými pobočkami

* spolupráce na dalším vývoji řízení kvality

* prosazování nezbytných požadavků na kvalitu v různých projektech.

Co požadujeme:

* vysokoškolské vzdělání (vhodné pro absolventy oboru Managementu kvality) nebo středoškolské s 3 lety praxe na obdobné pozici

* základní znalost nástrojů (sedm základních nástrojů kvality) a metod kvality (FMEA, SPC, MSA, DOE. 8D, PPAP)

* aktivní znalost AJ (komunikace se zákazníkem – celosvětově)

* analytické myšlení a myšlení „out of the box“

* odolnost vůči stresu, zodpovědnost a proaktivní přístup.

Co bude výhodou?

* znalost požadavků IATF 16949 a VDA 6.3 (možnost zaškolení)

* znalost softwaru Minitab a SAP (možnost zaškolení)

Co nabízíme:

* zázemí ve stabilní a rostoucí společnosti

* zaškolovací program přizpůsobený úrovní znalostí a zájmu kandidáta

* pružnou pracovní dobu 7,5h + 0,5h na oběd (flexibilní příchody a odchody)

* dovolenou 25 dnů

* kurzy angličtiny zdarma

* a další benefity jako multiSport kartu za 400 Kč/měsíc, neomezené volání a 4 GB za 295 Kč/měsíc, příspěvek na penzijko 300 – 1 100 Kč/měsíc, příspěvek na fotbal, futsal, tenis a jógu s kolegy po práci...

Společnost
TDK Electronics s.r.o.
Adresa
Feritová 2945/1, Šumperk
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Auditor, Technik, Kvalitář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

TDK Electronics s.r.o., Kateřina Vicianová
583 360 315
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.