Diakonie Českobratrské církve evangelické
Jsme jeden z nejvýznamnějších poskytovatelů sociálních služeb v ČR a jednička ve speciálním školství. Pomáháme dětem a dospělým, seniorům i lidem v různých životních krizích. Patříme k nejlepším organizacím v oboru.
Náš tým už čítá 2000 zaměstnanců na 143 místech. Vážíme si jeden druhého, opíráme se o společně formulované hodnoty, záleží nám na tom, aby se lidé u nás cítili dobře.

Vedoucí pečovatelské služby

Diakonie Valašské Meziříčí

hledá vhodného uchazeče na pozici vedoucí pečovatelské služby.

Náplň práce:

  • vedení týmu pečovatelů a pečovatelek
  • řízení pracovního výkonu zaměstnanců terénních služeb
  • provádění sociálního šetření v rámci regionu
  • metodické vedení terénní práce pečovatelek
  • metodické vedení sociálních pracovnic
  • podílení se na strategickém plánování organizace
  • odpovědnost za plnění ukazatelů daných Krajským úřadem
  • vykazování statistických dat

Předpokládaný termín nástupu: dle dohody.

Požadujeme:

  • VOŠ nebo VŠ vzdělání dle požadavků zákona č. 108/ 2006 Sb. o sociálních službách
  • organizační a řídící schopnosti
  • zájem o práci s cílovou skupinou, empatický přístup ke klientům a zaměstnancům
  • znalost legislativy a činností sociálního pracovníka, zejména individuálního plánování
  • zodpovědnost, aktivní a svědomitý přístup k řešení pracovních úkolů
  • dobré komunikační dovednosti, praktické uvažování, schopnost plánovat a organizovat čas
  • zájem učit se novým dovednostem, schopnost sebereflexe
  • práce na PC (IS Cygnus – výhodou), ŘP sk. B
  • trestní bezúhonnost
  • respekt ke křesťanským hodnotám

Výhodou:

  • zkušenost s cílovou skupinou
  • zkušenost s vedením kolektivu minimálně 2 roky
  • praxe v sociálních službách s klienty – senioři a osoby se zdravotním postižením

Nabízíme:

  • práce na hlavní pracovní poměr
  • smlouva na dobu určitou s možností prodloužení
  • stravenky
  • supervizní podporu
  • více při osobním pohovoru

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

1. kolo – zaslání životopisu spolu s motivačním dopisem mailem, uzávěrka 15. 12. 2020

2. kolo – vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru

Předpokládaný nástup: 1. 1. 2021

Zájemce prosíme o zaslání motivačního dopisu a životopisu na email nebo na adresu Diakonie Valašské Meziříčí, Žerotínova 1421, 757 01 Valašské Meziříčí. Další informace vám podá paní Orságová na telefonu 571 629 084, 739 243 896 nebo na e-mailu.

Adresa
Žerotínova 1421, Valašské Meziříčí
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Benefity: Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Diakonie Valašské Meziříčí, Hana Orságová
739 243 896
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.