Chcete být Účetní?

ÚČETNICTVÍ nejsou jenom čísla...

Prosím, reagujte jen pokud máte aktivní znalost účetnictví z české obchodní akademie (ekonomicky orientovaná vysoká škola znalosti rozšiřuje, ale nenahrazuje). Uvítáme jak zkušenou účetní, tak absolventy do roka po škole, kteří mají jasno, že účetnictví je jejich životní volba. Uvedený plat je dosažitelný pro účetní s praxí, bez praxe záleží na teoretických znalostech a pracovním nasazení.

Prosím, nereagujte pokud chcete dojíždět dál než z blízkého okolí Prahy (neosvědčilo se nám), nemáte dobré teoretické účetní znalosti českého účetnictví (opravdu jsou potřeba) nebo jste, bohužel, museli skončit se svou profesí a myslíte si, že účetnictví lehce zvládnete (nezvládnete a budete/me ztrácet čas). Věříme, že chcete pracovat, ale účetnictví je náročný obor a trvá, než se ho, na základě dobrých teoretických znalostí, prakticky naučíte.

Dočetli jste až sem? Neříkejte, že si stále kladete otázku, co mi mohou nabídnout? Samozřejmě, kdo účtovat již umí zjistí, že může umět ještě víc a kdo s profesí začíná se naučí. NAUČÍ ÚČTOVAT a nebude v životě jen asistovat účetním.

Jak se v záplavě nabídek odlišit? Penězi, benefity? Vždycky se najde někdo, kdo nabídne víc. Tudy cesta nevede. Kudy vede se rádi dozvíme z Vašeho motivačního dopisu. Bez něj budeme rozumět, že Vám o práci až tak nejde a nebudeme Vašemu životopisu přikládat patřičnou váhu.

Dejte nám vědět, že existujete, těšíme se :-)


Informace o pozici

Společnost
Angel's Accounting s.r.o.
Adresa
Jeremenkova 763/88, Praha – Podolí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 30 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Služby, Daňový poradce/specialista, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní, Finanční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.