Tradiční výrobní společnosti TROX KS Filter s.r.o. je jedním z největších výrobců vzduchových filtrů na českém trhu.
Na trhu působíme od roku 1993 a stále jsme pružná a rychle rostoucí firma s velkými ambicemi. Naše projekty sahají po celé Evropě. Díky tomu lze u nás získat naprosto ojedinělé zkušenosti.
Důležité jsou pro nás dvě oblasti: lidé a výsledky. Vybíráme si mezi sebe jen ty nejlepší a těm pak umožňujeme další rozvoj, vzdělávání a růst.
Do našeho rostoucího týmu hledáme pozici:

TPS coordinátor (Process improver)

Co nabízíme unikátního oproti jiným firmám?

Nabízíme spolupráci s globálním lídrem ve vývoji, výrobě a prodeji komponent, přístrojů a systémů pro vzduchotechniku a klimatizace.

Se svými 32 dceřinými společnostmi ve 29 zemích na pěti kontinentech, 19 výrobními závody a mnoha obchodními zástupci, působí TROX GmbH celkem ve více než 70 zemích. Podpora nového kolegy nekončí zkušební dobou, zkušený kolega je vždy nablízku.

Jaká bude vaše pracovní náplň?

Aktivní práce na optimalizaci výrobních a administrativních procesů.
Detekování problémů, poruch a ztrát ve výrobě.
Odpovědnost za zvyšování produktivity a efektivity na jednotlivých pracovištích.
Používání metod pro optimalizaci jako: KAIZEN, 5S, standardizace, vizualizace.
Usilování o stabilní procesy bez negativních vlivů.
Práce s pracovníky výroby.

Co od vás očekáváme?

100%ní loajalita.
Výborné komunikační schopnosti.
Anglický jazyk na komunikativní úrovni.
Organizační schopnosti.
Flexibilitu.
Znalosti na úrovni SŠ – technického směru výhodou.
Znalost práce na počítači.
Orientaci ve výkresové dokumentaci výhodou.
Praxe v oboru vzduchotechniky výhodou.
Každodenní práce bude náročná na pečlivost.
Chuť pracovat v týmu a zdokonalovat své znalosti.
ŘP skupiny B.

Co vám nabídneme:

Samostatnou tvůrčí práci v perspektivní společnosti TROX KS Filter s.r.o.
Možnost profesního růstu.
Uplatnění a rozvoj vašich znalostí a dovedností.
Vzdělávací kurzy, školení, široká škála benefitů.
Odpovídající platové ohodnocení a příslušné benefity.
Obsáhlé zaškolení a následná podpora v době zaškolení.

Místo výkonu práce: Příbram

Nástup: dle dohody

Kontaktní osoba: Yveta Čechová, HR manager, tel.:+420 318 541 117, +420 606 724 311

Společnost
TROX KS Filter s.r.o.
Adresa
Evropská 710, Příbram – Příbram II
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: Technika a vývoj
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel