Česká společnost Filson s.r.o., výrobce a distributor výrobků tradičních českých značek Carlson, Fridex, a Glacidet s 27letou tradicí na trhu, hledá do svého týmu v pražské centrále kolegyni/kolegu na pozici:

Plánovač/ka výroby

Náplň práce:

Zajištováni dodávek produktů z výroby na sklad

Sestavuje plán výroby dle výrobních priorit

Provádí pravidelné denní či týdenní reporty v souvislosti s plány výroby s cílem optimalizovat stav zásob

Spolupracuje na projektech zacílených na zlepšení funkcionalit systému

Spolupracuje na implementaci a nastavování procesů v logistice

Vyhodnocuje plnění plánovaných termínů výroby pro jednotlivé zakázky

Účastní se porad a prezentací výrobního plánu

Úzce spolupracuje s ostatními odděleními ve společnosti (logistika, výroba, kvalita aj.)

Odpovědnost za dosažení cílů

Požadujeme:

Zodpovědný a aktivní přístup k práci, spolehlivost, flexibilitu a pečlivost

Znalost anglického jazyka či němčiny výhodou

Pokročilou zkušenost práce na PC – Excel, Word, Outlook, zkušenost s ERP systémy výhodou

Ochotu stále se vzdělávat

Dobré komunikační schopnosti

SŠ s maturitou

Nabízíme:

Práci na plný nebo částečný pracovní úvazek na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou po prvním roce

Nástupní mzdu 35 000 Kč (plný úvazek), po zkušební době 38 000 Kč

Multisportkartu

Motivační odměnu spojenou s výsledky práce

Možnost kariérního růstu

Příspěvek na stravování

Firemní společenské akce

4 týdny dovolené + 3-5 dnů osobního volna

Vlastní produkty za zvýhodněné ceny

Společnost
FILSON s.r.o.
Adresa
Františka Diviše 767/68, Praha – Uhříněves
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 35 000 – 38 000 Kč / měsíc
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Auto - moto
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Zadavatel: Zaměstnavatel