Jsme stabilní a expandující společnost se sítí vlastních center. Již více než 20 let poskytujeme komplexní a odbornou péči klientům s Alzheimerovou nemocí a jinými druhy demence.

Metodik ošetřovatelství

Co vás čeká?

  • Nastavení a kontrola standardů poskytované ošetřovatelské péče.
  • Příprava podkladů pro tvorbu koncepce sledování, řízení, hodnocení a zvyšování kvality a bezpečnosti zdravotní péče.
  • Metodická podpora Alzheimercenter v oblasti ošetřovatelství.
  • Vzdělávání zaměstnanců v oblasti ošetřovatelství.
  • Spolupráce na tvorbě, revizích a implementaci vnitřních dokumentů a metodických postupů z oblasti ošetřovatelství v souladu s aktuální legislativou.
  • Sledování novinek v oblasti ošetřovatelství, jejich zavádění do praxe Alzheimercenter.
  • Koordinace praxe poskytované zdravotní péče s vnitřními dokumenty v oblasti ošetřovatelství a sociálních služeb a zajištění jejich souladu.
  • Spolupráce s interními odborníky – sociálními pracovníky, vrchními sestrami, metodickým týmem a dalšími.

Co je k tomu potřeba?

  • Zdravotnické vzdělání se specializací (bakalářské nebo vysokoškolské)
  • Praxe v ošetřovatelství a zdravotní péči výhodou
  • Zkušenost s tvorbou metodických dokumentů a jejich implementací.
  • Ochota cestovat po našich centrech v rámci celé ČR.
  • Dobré prezentační a komunikační schopnosti
  • Přirozená autorita.

Proč do toho jít s námi?

  • Nabízíme zázemí stabilní a rostoucí skupiny s dlouholetou tradicí
  • Motivující mzdové ohodnocení vázané na výsledky
  • Služební automobil
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost profesního růstu v perspektivním oboru
  • Přátelský, vstřícný a profesionální kolektiv

Nástup možný ihned. Těšíme se na Váš e-mail!

Společnost
Alzheimercentrum Průhonice, z.ú.
Adresa
Vinohradská 1597/174, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Alzheimercentrum Průhonice, z.ú., Kateřina Cedzová