SMV INVEST a.s. je ryze českou společností, jejíž specializací je vyhledávání a realizace developerských projektů v rámci realitního trhu v Praze a jejím blízkém okolí.

Při realizaci těchto projektů spolupracujeme s investičními partnery, bankami a dalšími finančními institucemi. Aktuálně hledáme mladé, ambiciózní lidi do našeho obchodního týmu, kteří se nebojí nových výzev. Hlavní náplní tvé práce bude organizace obchodních schůzek a plánovaní budoucích finančních toků. K tomu budeš mít k dispozici vlastní kancelář se zázemím pro konání schůzek, kuchyňkou a posilovnou přímo na Vinohradské ulici. Samozřejmostí je služební chytrý telefon a notebook.

Nemáš žádné zkušenosti? Žádný problém. Obchodní tým tvoří zkušení odborníci s letitou praxí a jsou ochotni ti tyto zkušenosti předat. Jdeš do toho s námi?

Hledáme kandidáta na pozici: Account Manager - junior

Pište nám jestliže máte:

· Obchodní talent

· Schopnost přesvědčivě jednat s lidmi jak po telefonu, tak osobně

· Touhu se učit a zdokonalovat

· Základní přehled o světě financí a investic

· Zájem podílet se na reálném byznysu

Pracovní náplň:

· Akvizice bonitních privátních i korporátních klientů pro financování projektů skupiny

· Telefonický kontakt s potenciálními klienty

· Vedení obchodních jednání

· Budování a rozvíjení vztahů s klienty

· Správa a rozvoj vlastního portfolia

Jaké jsou naše standardy?

· Velmi zajímavý měsíční výdělek (fixní odměna + provize)

· Možnost rychlého kariérního růstu

· Firemní catering

· Bonusy na míru

· Služební telefon a notebook (i pro soukromé účely)

· Průběžné školení a předávání zkušeností od top obchodníků s mnohaletou praxí

· FÉROVÉ JEDNÁNÍ A VZTAHY

· Dlouhodobá spolupráce

· Moderní kanceláře v centru Prahy (Vinohradská ulice – 5 minut pěšky od Náměstí Míru a Muzea)

Společnost
SMV INVEST a.s.
Adresa
Vinohradská 938/37, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 30 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Prodej a obchod, Account Manager, Obchodní zástupce, Obchodní asistent, Pracovník call centra, Prodejce po telefonu/Telesales, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

SMV INVEST a.s., Marek Relich
732 828 954