Jsme mladá dynamická společnost, která jde s dobou. Právě teď hledáme do našeho týmu člověka na pozici E-commerce administrátor pro nový eshop gapstore.cz

Máš kladný vztah k módě? Baví Tě práce na poli e-commerce? Chceš být součástí skvělého týmu a rozvíjet své zkušenosti? Pokud zní odpovědi ANO na naše otázky, neváhej a pošli nám své CVčko.

Hledáme právě TEBE!

Náplň práce:

  • Administrativní správa e-shopu
  • Komunikace napříč firmou s oddělením logistiky, marketingu, nákupu a vývojáři
  • Skladové hospodářství
  • Zalistování produktů a následná kontrola, tvorba tabulek, příprava reportů
  • Monitoring, administrace a konfigurace systémů ve spolupráci s vývojáři
  • Řešení požadavků a problémů spojených se správou e-shopu a zajištění jeho plynulého chodu
  • Plnění obsahu e-shopu (obrázky, popisky produktů, přílohy a videa)
  • Správa stávajícího obsahu produktového katalogu

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Vysoké pracovní nasazení a flexibilitu, aktivní přístup k práci
  • Pokročilá znalost Aj slovem i písmem
  • Podmínkou je výborná znalost práce na PC (především Microsoft Excel)
  • Zkušenost se zpracováním dat, kontingenčních tabulek a přípravou reportů
  • Spolehlivost, pečlivost, systematičnost a zodpovědnost
  • Zkušenost s úpravami fotek není podmínkou, ale výhodou

Nabízíme:

  • Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy (Praha 1 – Staré Město)
  • Pohodový tým s pohodovým šéfem
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Nastartování kariéry u top značky
  • Teambuildingové akce
  • Slevy na produkty

Pracovní poměr: HPP/IČ

Nástup: ihned

Místo výkonu práce: Praha 1

Společnost
CS Retail 1969, s.r.o.
Adresa
Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Výborná)
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Marketing, Marketingový analytik, Databázový specialista, Product Specialist, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

CS Retail 1969, s.r.o., Tereza Nižníková