Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost, se sídlem v Ústí nad Labem a více jak 150letou tradicí v chemickém oboru vyhlašuje výběrové řízení na pozici:

Technik životního prostředí

Pozice technika pro oblast vodního hospodářství, monitoringu odpadních vod a problematiky starých ekologických zátěží:

Pracovní náplň:

- metodické řízení vodního hospodářství společnosti - revize a schvalování interní dokumentace (v souladu s legislativními požadavky)

- kontrola, vedení evidence a komunikace s úřady pro vodní hospodářství (dle vodního zákona), včetně přípravy a podávání povinných hlášení

- monitoring odpadních vod a nakládání s odpadními vodami - příprava a kontrola plnění plánu analýz odpadních vod

- kontrola výsledků měření a prací spojených s automatickým monitoringem odpadních vod

- operativní řízení a rozhodování o vypouštění odpadních vod, vč. nestandardních

- obsluha a zajištění chodu automatizovaného monitoringu odpadních vod (běžný servis a údržba zařízení, odběry a distribuce vzorků odpadních vod)

- komunikace s dodavateli ve vodním hospodářství, koordinace spolupráce mezi dodavateli a dalšími útvary společnosti

- účast na projektech sanace starých ekologických zátěží v areálu Spolku a Chabařovické skládce (ve vztahu k podzemním vodám): vodní evidence, připomínkování projektů, provozní činnosti

- účast na správě integrovaného systému řízení - auditor EMS (kontrola dodržování požadavků legislativních předpisů a podnikové legislativy), navrhuje opatření ke zlepšení v oblasti ochrany vod

- účast na zmáhání mimořádných situací v oblasti ŽP (operativní monitoring vod a ovzduší) a účast v systému "pohotovosti OŽP"

Požadujeme

ÚSO vzdělání (+ 3 roky praxe) nebo VŠ vzdělání chemického zaměření či se zaměřením na ochranu ŽP (+1 rok praxe)

řidičský průkaz sk. B

základní znalost práce na PC - MS Office

orientace v technologiích OŽP a chemické výroby, orientace v legislativě ochrany ŽP

technické uvažování, odpovědný a systematický přístup, flexibilita

základní znalost anglického jazyka

Společnost
Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost
Adresa
Revoluční 1930/86, Ústí nad Labem – Ústí nad Labem-centrum
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 26 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Závodní stravování
Zařazeno: Chemický průmysl, Zemědělství, lesnictví a ekologie, Referent životního prostředí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel