Přemýšlet, propojovat a něco dokázat: Díky těmto hodnotám míříme až za hranice možného a dokážeme tak vytvářet geniální produkty a řešení pro svařovací techniku, solární elektroniku a bateriové systémy.
Naše tajemství: Provádíme výzkum v plně vybavených laboratořích, pracujeme blízko našich zákazníků po celém světě a oceňujeme lidi, kteří chtějí posouvat věci kupředu.

Marketingový specialista

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE

/ marketingová podpora obchodních týmů a obchodních partnerů

/ správa zákaznické databáze v CRM systému, monitoring konkurence

/ průběžné spravování firemního webu prostřednictvím redakčního systému

/ příprava a správa marketingových materiálů

/ spolupráce s externími dodavateli – média, překlady, grafika, dárkové předměty apod.

/ příprava tiskových zpráv a dalších PR textů (krátké články, newslettery, případové studie…)

/ příprava a realizace plánovaných B2B marketingových aktivit (direct mail, veletrhy, semináře, školení apod.)

/ správa firemních sociálních médií (facebook, LinkedIn)

/ každodenní administrativa

POŽADUJEME

/ SŠ / VŠ vzdělání – marketing. PR, média, žurnalistika, český jazyk…

/ praxe v oblasti marketingu výhodou, v případě SŠ podmínkou

/ zkušenosti s B2B a orientace v internetovém marketingu výhodou

/ znalost ČJ (rodilý mluvčí) + komunikativní znalost AJ podmínkou (B2), znalost NJ výhodou

/ velmi dobré uživatelské PC dovednosti (MS Office, výborná znalost PowerPointu)

/ velmi dobré organizační dovednosti, samostatnost, spolehlivost

/ týmové smýšlení, ochota se dále vzdělávat

/ řidičský průkaz skupiny B

NABÍZÍME

/ perspektivní zaměstnání u prosperující zahraniční společnosti

/ mzdové ohodnocení odpovídající předchozím zkušenostem

/ proškolení v oblasti interních procesů

/ pružná pracovní doba, mobilní telefon, 5 týdnů dovolené, 13. mzda a další benefity

/ místo výkonu práce Praha 10 – Dolní Měcholupy, nástup možný ihned

V případě zájmu o tuto pozici se můžete přihlásit do výběrového řízení zasláním svého životopisu s fotografií v českém a anglickém jazyce.

Společnost
FRONIUS Česká republika s.r.o.
Adresa
Dolnoměcholupská 1535/14, Praha – Hostivař
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Média, reklama a PR
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

FRONIUS Česká republika s.r.o., Marcela a Šárka
607 301 905, 380 705 116