Pro našeho významného klienta, obchodní společnost hledáme vhodného kandidáta na pozici Grafik – retuše - webová grafika.

Pracovní náplň

• Zpracování grafických návrhů webových stránek

• Produktová retuš, grafická úprava fotografií

• Zpracování grafických vizuálů korporátní design, BTL, POS atd.

• Zpracování grafiky pro online použití

Požadujeme

• Praxi a zkušenosti v oboru

• Zkušenosti s retuší

• Zkušenost s webovou grafikou - PODMÍNKOU

• Znalost grafických programů (Illustrator)

• Grafické cítění

• Samostatnost a pečlivost

Nabízíme

• Zázemí stabilní nadnárodní společnosti

• Zajímavé finanční ohodnocení, 13. plat

• Firemní benefity

• Lokalita pracoviště Říčany u Prahy

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV na níže uvedený kontakt. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

Společnost
JOBSTART s.r.o.
Adresa
Říčany
Požadované vzdělání: Základní
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Grafik, Webdesigner, Designer, Copywriter, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

JOBSTART s.r.o., Dagmar Palinková
727 931 009