Projektový manažer

Náplň práce

  • Příprava, koordinace, plánování a řízení projektů souvisejících s rozvojem firmy
  • Zodpovědnost za svěřené projekty nebo svěřenou část projektu
  • Komunikace s kolegy ohledně projektových aktivit
  • Příprava projektových materiálů
  • Identifikace rizika projektů
  • Komunikace s interními a externími zdroji v rámci projektových týmů a koordinace práce
  • Koordinace prací mezi jednotlivými odděleními a dodavateli
  • Sledování termínových plánů a rozpočtu projektu, pravidelný reporting

Požadujeme

  • Perfektní organizační a vyjednávací dovednosti
  • Analytické schopnosti, mapování a vyhodnocování
  • Dobrou znalost projektového řízení
  • Pozitivní vztah ke spotřební elektronice, orientace na trhu, zájem o obor
  • Zkušenost s digitálním marketingem a procesy v e-shopu výhodou
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Orientaci na výsledek
  • Schopnost komunikovat v angličtině (znalost dalších cizích jazyků výhodou)

Nabízíme

  • Perspektivní práci v rychle se rozvíjející společnosti a v rostoucím oboru
  • Možnost kariérního růstu
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Firemní benefity
  • Práci v přátelském kolektivu a se zkušenými kolegy
  • Příjemné prostředí (kanceláře v centru Liberce, non-stop recepce)
  • Možnost realizovat a rozvíjet vlastní nápady
  • Růst společně s firmou a možnost podílet se na mezinárodní expanzi
  • Podporu a mentoring
  • Možné služební cesty
  • Firemní notebook a mobilní telefon s neomezeným tarifem

Jsme česká firma zabývající se prodejem spotřební elektroniky, primárně chytrých hodinek a další nositelné elektroniky. Vybudovali jsme pro český trh vlastní internetový obchod Smartomat.cz. Později jsme naše působení prostřednictvím lokalizovaného e-shopu Smartomat.sk rozšířili i na Slovensko a vybrané chytré produkty z naší produkce nabízíme na dalších evropských trzích.

Produkty distribuujeme pod vlastními brandy SMARTOMAT a ARMODD. Naše produkty naleznete také v prodejních sítích Alza.cz, Mall.cz, Electro World, OKAY a dalších.

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím Váš profesní životopis. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

Společnost
SMARTOMAT s.r.o.
Adresa
1. máje 97/25, Liberec – Liberec III-Jeřáb
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Vrcholový management, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

SMARTOMAT s.r.o., Radek Nišev