Jsme česká, rodinná firma ALIMPEX FOOD a.s., působící na tuzemském trhu od roku 1999. Díky své filosofii, přístupu k zákazníkům a svým zaměstnancům, jsme se stali jednou z největších obchodních společností v oblasti potravin. Právě nyní hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici:

DATABÁZOVÝ SPECIALISTA

Jaká bude Vaše náplň práce?

Vývoj nových aplikací

Rozvoj centrálního informačního systému

Úzká spolupráce s hlavním vývojářem

Profil ideálního kandidáta:

Min. SŠ vzdělání v IT oboru

Praxe na pozici vítána, není však nutností

Dobrá znalost databází MySQL, PostgreSQL, MariaDB

Zkušenosti s programováním v PHP, JavaScript, VBA - výhodou

Znalost HTML5, CSS - výhodou

Analytické myšlení

Chuť učit se nové věci

Samostatnost, spolehlivost

Nabízíme:

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

Příspěvek na stravování

DNY DOVOLENÉ NAVÍC

MOŽNOST ZVÝHODNĚNÉHO NÁKUPU PRODUKTŮ (mléčné, masné, cukrářské, aj.)

ZVÝHODNĚNÉ TELEFONNÍ TARIFNÍ PODMÍNKY PRO VÁS A VAŠÍ RODINU

SLEVY DO 3 PRAŽSKÝCH DIVADEL (Švandovo divadlo, Divadlo Studio dva, Divadlo pod Palmovkou)

Pracovní smlouvu na DOBU NEURČITOU!

PŘÍSPĚVEK NA PENZIJNÍ přiPOJIŠTĚNÍ či ŽIVOTNÍ POJIŠTĚNÍ

Společnost
ALIMPEX FOOD a.s.
Adresa
Českobrodská 1174, Praha – Kyje
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Databázový specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel