Co vás čeká

Výuka heterogenní třídy 1. stupně

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Těžiště profesního zájmu ve 2. období 1. stupně; zkušenosti s výukou matematiky metodou prof. Hejného

Výhodou bude, pokud budete umět

Výhodou jsou zkušenosti ve spolupráci s asistentem pedagoga a ve výuce početného heterogenního kolektivu

Co vám můžeme nabídnout

Prostor pro osobnostní i profesní rozvoj, práci v různorodém kolektivu zaměstnanců

Společnost
Základní škola nám. Curieových
Adresa
náměstí Curieových 886/2, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 32 170 – 41 940 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost si napracovat hodiny, Dovolená více než 5 týdnů, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: Vzdělávání a školství, Učitel základní školy
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.