U nás v kutnohorském Foxconnu se zabýváme především kompletací, opravami a vývojem nových technologií. S našimi produkty se setkáváte každý den. Data (ať to jsou fotky z Vašeho mobilu, e-maily nebo herní účty) jsou celosvětově uchovávány v našich výrobcích. Jsme sice druhým největším exportérem v ČR, ale pro nás je nejdůležitější týmová spolupráce a rádi se aktivně zapojujeme do dění v našem regionu. Letos jsme spolufinancovali nové osvětlení na náměstí, nabízíme pravidelné stáže a praxe pro studenty středních škol a zorganizovali jsme již šestý ročník oblíbeného Foxfestivalu.

Projektový manažer

Projekty jsou naší každodenní radostí. A jelikož nám radosti stále více přibývá, rádi bychom do našeho 9 členného PMO týmu přivítali další zkušenou kolegyni nebo kolegu na volné místo projektového manažera. V našem týmu řídíme různorodé technické, businessové i zlepšovací projekty napříč celou společností. Třeba Jirka konsoliduje výrobu z dvou hal do jedné, druhý Jirka implementuje celopodnikový informační systém, Terka staví tréninkové centrum pro naše kolegy a Káťa zavádí nový produkt do výroby. Tímto nekončíme, další projektové radosti je tu ještě spousty a náš šéf Tomáš vám o ní rád řekne více osobně.

Co u nás projektový manažer dělá?

 • Projekťák je u nás zodpovědný za řízení svěřených projektů ve všech fázích a má volnou ruku v nastavení celého projektu. Naše projektová metodika je mu v řízení oporou.
 • Součástí projektu je již od jeho počátku. Zpracovává prvotní analýzy, zajišťuje informace pro stanovení rozsahu, komunikuje se zákazníkem a spolupracuje na tvorbě zadání projektu.
 • S pomocí sponzora projektu sestavuje projektový tým, tvoří projektový plán, komunikační strategii a určuje role & odpovědnosti členů projektového týmu.
 • Plánuje etapy projektu, průběžně je vyhodnocuje a aktualizuje projektový plán. Monitoruje a kontroluje stav prací, koordinuje projektový tým.
 • Po celou dobu projektu se stará o pravidelný reporting a vedení projektové dokumentace.
 • Každý projekt nejen začíná, ale také končí. Projekťák se u nás stará o závěrečnou etapu vyhodnocení projektu a nezapomíná na to, že úspěch se musí oslavit.

Co od vás očekáváme?

 • Důležitá je pro nás komunikativní znalost angličtiny. Nehledáme rodilého speakera, ale potřebujeme někoho kdo je schopen angličtinu používat každý den.
 • Praktickou zkušenost s řízením projektů. Projekty řídíme v dynamickém prostředí, a proto hledáme někoho, kdo se v řízení projektů cítí jako ryba ve vodě.
 • Zkušenost s používáním projektových přístupů a metodik, ideálně PRINCE2. Pokud máte znalost PMI, využíváte techniky IPMA nebo jiné, rádi se přiučíme.
 • Znalost a schopnost využívat podpůrné nástroje, např. Confluence, MS Project, MS Teams. Velcí kámoši jsme také s Excelem a Powerpointem.
 • Umíte komunikovat a navazovat dobré vztahy. U nás komunikujeme rádi a často. Vždy se chceme domluvit jak s managementem, tak lidmi ve výrobě. Tajným tipem jsou dobré vztahy v jídelně.

Na co se můžete těšit?

 • Na 9 zapálených kolegů. Máme tu jak benjamínky, tak ostřílené projekťáky.
 • Jsme dobrým sousedem a rádi pomáháme nejen v regionu. U toho můžete být i vy a využít tak svůj den charitativního volna. Uklidíte Česko nebo se zapojíte do Movemberu?
 • Můžete přijet autem a zaparkujete. Můžete přijet na kole a zaparkujete. Můžete přijet na motorce a zaparkujete. Anebo přijedete autobusem a vystoupíte přímo naproti firmě!
 • Když tu zrovna neřádí pandemie, potkáváme se na firemním plese, nebo letním FoxFestivalu.
 • Balíček zaměstnaneckých benefitů jako: 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba, home office, dotované stravování, ActivePass, cafeterie, výhodné tarify i pro své blízké, roční revize mzdy, příspěvky na penzijko, referral bonus a další


Informace o pozici

Společnost
Foxconn Group
Adresa
Kutná Hora – Karlov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Foxconn Technology, Denisa Čechová
737 235 452