Anywhere s.r.o. je předním dodavatelem v oblasti IT outsourcingu, certifikovaných IT školení a vlastním startupem - ADAM. Propojujeme špičkové IT specialisty s projekty odpovídajícími jejich požadavkům a potřebám. Zároveň dlouhodobě pomáháme společnostem rychle a efektivně realizovat své IT projekty.

Vyznáš se v business analýze?

Vyznáš se v business analýze? Máš dobré komunikační dovednosti a schopnost týmové spolupráce? Není ti cizí UML a Enterprise Architekt? Tak to jsi dost možná náš člověk!

Pro našeho klienta v oblasti bankovnictví hledáme business analytika pro projekt klientské identifikace.

Požadavky na pozici:

  • Zkušenosti v oblasti IT business analýzy.
  • Analytické a koncepční myšlení.
  • Základní znalost principů projektového řízení a vývoje IT systémů.
  • Znalost UML, Enterprise Architekt.

Náplň práce:

  • Společně se zástupci businessu definovat požadavky a identifikovat dotčené procesy a aplikace.
  • Zpracovávat business požadavky do podoby technických specifikací.
  • Komunikace s ostatními rolemi z celého IT - sbírání, konsolidace vstupů a vytváření zadání pro IT analytiky.
  • End to end dohled nad technickou stránkou projektu a obsahové vedení analytiků v rámci projektu.
  • High-level odhady pracnosti za všechny zúčastněné role na straně IT a odhady časování projektu

A co za to všechno?

  • Možnost dělat produkt, který používá přímo klient.
  • Práci na plný úvazek, kterou můžeš vykonávat jako zaměstnanec na HPP i jako konzultant na IČO.
  • Pružnou pracovní dobu s možností home office.
  • Práci v inspirativním prostředí s přátelskou atmosférou, kde korporát nemá místo.
  • Rozvíjení znalostí na vybraných certifikovaných školení.
  • Prostor pro seberealizaci, rozšíření znalostí a možnost odborného i kariérního postupu.
  • A samozřejmostí je také 5 týdnů dovolené, zdravotní volna bez udání důvodů, certifikované školení, Multisport karta, firemní akce.

V čem je výhodnější spolupráce s Anywhere?

O své konzultanty se zajímáme a zjišťujeme jejich spokojenost na projektech. Pořádáme pravidelné setkávání se všemi konzultanty, budeš mít tedy možnost prodiskutovat svou práci s dalšími vývojáři „zvenku“. Díky širokému portfoliu projektů je možné přestoupit na jiný v případě, že ti nebude vyhovovat. Zároveň ti před koncem projektu nabídneme nové projekty, takže práce budeš mít vždy dostatek.

Nesplňuješ všechna kritéria? Nevadí. Aktuálně hledáme posily na více projektů. Pokud tě tedy tato konkrétní pozice neoslovila, ale rozhlížíš se po práci, neváhej mě kontaktovat prostřednictvím tohoto inzerátu a určitě něco společně vymyslíme :)

Budu se těšit na odpověď.

Hana Langerová

Společnost
Anywhere s.r.o.
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Anywhere s.r.o., Hana Langerová