Náplň práce

Rozvoj a správa interního ERP systému na základě interních požadavků (helpdesk uživatelům QI)

Spolupráce na rozvoji firemního webu (PHP, MySQL, HTML)

Spolupráce s ostatními útvary ve firmě, poradenství v IT, analýza potřeb a požadavků

Rozvoj firemní datové infrastruktury

Komunikace s externími dodavateli IT řešení

Požadujeme

Analytické myšlení, komunikativní, proaktivní a samostatný přístup

Všeobecný přehled v IT

Velmi dobrá znalost MS Office – zejména MS Excel

Uvítáme expertní znalost MS Excel (programování VBA maker), programování v PHP, MySQL, HTML

Přehled v procesech výrobní firmy výhodou

Nabízíme

Zázemí české stabilní výrobní společnosti

Moderní pracovní prostředí vybavené špičkovou technologií

Možnost odborného a profesního růstu, vzdělávací kurzy, školení

Zajímavou a samostatnou práci s možností seberealizace, prostor pro vlastní iniciativu

Příjemné pracovní prostředí a kolektiv

Adekvátní finanční ohodnocení odpovídající kvalifikaci a dosaženým výsledkům

5 týdnů dovolené

Příspěvek na penzijní pojištění, slevy na firemní výrobky

Společnost
TREVOS, a.s.
Adresa
Nová Ves 34, Turnov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Správce operačních systémů a sítí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

TREVOS, a.s., Jitka Vodičková
481 363 355