Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost, se sídlem v Ústí nad Labem a více jak 150letou tradicí v chemickém oboru vyhlašuje výběrové řízení na pozici:

Obsluha elektrických zařízení s NÁBOROVÝM PŘÍSPĚVKEM

pracovní náplň:

- obsluha elektrických zařízení provozu Energetiky

- manipulace na zařízeních včetně úprav provozně technických parametrů

- zachází s technologickým zařízením dle technických a technologických předpisů

- kontroluje a provádí záznamy o chodu zařízení a spotřebách energií

požadujeme:

SO, ÚSO obor elektro

praxe v oboru výhodou

vyhl. 50/1978 Sb. § 6

* náborový příspěvek ve výši 50.000 Kč dle pravidel společnosti

Společnost
Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost
Adresa
Revoluční 1930/86, Ústí nad Labem – Ústí nad Labem-centrum
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Plat
Plat: 25 520 – 28 000 Kč / měsíc
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Závodní stravování
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel