Ústav pro péči o matku a dítě - špičkové zdravotnické zařízení, které se specializuje na poskytování zdravotních služeb v základních oborech gynekologie a porodnictví a neonatologie a v řadě komplementárních oborů, které úzce souvisí s péčí o ženu a dítě. Patří mezi jedno z největších gynekologicko-porodnických a novorozeneckých pracovišť v České republice.

Nutriční terapeut

Co vás čeká

Odborná činnost v klinické výživě, sestavování jídelních plánů, monitorování a vyhodnocování potřeb pacientů, kontrola úrovně dietního stravování, edukace pacientů. Spolupráce s odbornými lékaři a staničními sestrami. Možnost vypracování se na vedoucí pozici.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

VOŠ/VŠ vzdělání v oboru nutriční terapeut, praxe vítána, dobrá znalost práce na PC (MS Office), dobré komunikační a organizační schopnosti, odolnost vůči stresu, asertivní jednání.

Výhodou bude, pokud budete umět

Anglický jazyk. Uvítáme spolupracovníky s dobrým přístupem k pacientům.

Co vám můžeme nabídnout

Zázemí stabilní společnosti s tradicí.


Informace o pozici

Společnost
ÚSTAV PRO PÉČI O MATKU A DÍTĚ
Adresa
Podolské nábřeží 157/36, Praha – Podolí
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní školka, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
Zařazeno: Gastronomie a pohostinství, Státní a veřejná správa, Zdravotnictví a sociální péče, Zdravotní sestra
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.