Aktuálně hledáme technicky zdatného, komunikativního a dynamického člověka na pozici Produktový Inženýr/ka pro oblast spojovacích komponentů pro významnou mezinárodní firmu na Jižní Moravě.

Co vás čeká

- zodpovědnost za návrh, vývoj a vytváření nových produktů
- optimalizace produktového portfolia
- odpovědnost za dodržení technických standardů, dokumentace a testů
- příprava školení a produktových materiálů
- vzdělávání obchodního týmu
- odstraňování nedostatků konstrukčních řešení

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- min. 2 roky praxe ve strojírenství nebo automotive
- VŠ vzdělání
- pokročilá znalost angličtiny
- velmi dobrá znalost konstrukce
- znalost 3D programů, CREO výhodou
- zkušenosti s FMEA
- analytické myšlení
- proklientský přístup a dobré komunikační dovednosti
- samostatnost a týmový duch

Co vám můžeme nabídnout

- 5 týdnů dovolené
- roční bonus
- školení a možnost osobního rozvoje
- zajímavá práce s vysokou mírou nezávislosti
- skvělý pracovní tým
- firemní jídelna
- docházkový bonus

Společnost
Manuvia, a. s., organizační složka
Adresa
Břeclav
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 45 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Marketing, Strojírenství, Výroba a průmysl, Designer, Project Manager, Technolog ve strojírenství, Konstruktér, Technolog výroby, Product Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Manuvia, a. s., organizační složka, Simona Macková
+420 730 150 770