DRILL Business Services působí na trhu od roku 2005. Pomůžeme Vám najít práci v mnoha oborech díky specializaci a individuálnímu přístupu našeho týmu konzultantů. Spolupracujeme s lokálními i mezinárodními firmami nejen v ČR, ale i v rámci celého regionu CEE. Aktuálně obsazujeme více než 500 zajímavých pracovních pozic. Podívejte se na drill.cz nebo nám pošlete Vaše CV.

QUALITY MANAGER - TOP SPOLEČNOST - VÝROBA - STŘ. ČECHY

Naším klientem je velmi úspěšná a neustále se rozvíjející mezinárodní společnost s výborným postavením na trhu a velmi ziskovým provozem i v dnešní době. Její výrobní závod se nachází v dojezdové vzdálenosti od Prahy přibližně východním směrem.

V současnosti obsazujeme NĚKOLIK POZIC v oblasti řízení kvality.

Pokud máte manažerské zkušenosti v oblasti kvality, jste dobrý v práci s podřízenými, jejich rozvoji a podpoře, umíte řídit současně nejrůznější projekty, jste obecně dobrý v komunikaci s lidmi, máte dobrou angličtinu a chcete dále profesně růst a vyvíjet se, jste ten správný kandidát...

Chcete-li se dozvědět více, zašlete prosím Váš životopis, ideálně v Aj.

Pokud zatím nemáte manažerské zkušenosti, ale jste šikovný inženýr kvality a máte solidní angličtinu, rádi rovněž obdržíme Váš životopis, i pro Vás máme potenciálně zajímavou pracovní příležitost.

Společnost může na oplátku nabídnout stabilitu, soustavný růst, silné ekonomické zázemí, velmi příjemné pracovní prostředí i tým a samozřejmě atraktivní platové ohodnocení a další benefity.


Informace o pozici

Společnost
DRILL Business Services
Adresa
Praha
Středočeský kraj
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Vrcholový management, Výroba a průmysl, Ředitel/manažer kvality, Kvalitář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura