ASSA ABLOY Entrance Systems s.r.o. je celosvětově jedním z předních dodavatelů kompletního řešení vstupů do budov aktuálně rozšiřující svoje řady.

Obchodně Technický Zástupce (Morava)

Máte chuť pracovat v mladém dynamickém týmu, kde jsou vaše nápady vítány? Líbí se vám představa práce v menším kolektivu se zázemím nadnárodní společnosti? Baví vás komunikace s lidmi a máte chuť vymýšlet společně technická řešení na míru? Pak nám bude velkou ctí se s Vámi potkat osobně.

Co vás čeká

  • komunikace se stávajícími klienty a budování dlouhodobých vztahů
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • zpracování technických provedení a cenových nabídek
  • pravidelný reporting
  • plnění stanovených cílů ve svěřené oblasti

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • orientace v technické dokumentaci
  • prokazatelné obchodní zkušenosti ideálně v technickém oboru
  • aktivní řidič

Výhodou bude, pokud budete umět

  • komunikativní znalost Anglického jazyka
  • orientace v elektro mechanických produktech
  • zkušenost z obdobného oboru a pozice

Co vám můžeme nabídnout

  • možnost kariérního postupu v rámci společnosti
  • stabilní zázemí společnosti a podpora kolegů z týmu
  • mobilní telefon plně i k soukromému použití
  • služební automobil rovněž k využití soukromě
  • pět týdnů dovolené
  • možnost částečné práce z domova
  • nárok na dva dny "sick days" ročně
  • hrazená výuka anglického jazyka
  • hrazené kurzy osobního rozvoje
  • příspěvek na penzijní spoření

Společnost
ASSA ABLOY Entrance Systems, spol. s r.o.
Adresa
Masná 229/34, Brno – Trnitá
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání
Zařazeno: Prodej a obchod, Obchodní zástupce, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ASSA ABLOY Entrance Systems, spol. s r.o., Richard Fibiger