Skupina Premium Design Group a.s. (PDG) je dynamicky se rozvíjející investiční skupina založená akcionáři Jaroslavem Havlem (HAVEL & PARTNERS), Janem Fidlerem a Petrem Němcem (SEBRE holding). Do skupiny PDG prozatím patří společnosti Konsepti (www.konsepti.com), Javorina (www.javorina.sk) a Royal Comfort (www.royalcomfort.cz). Do týmu hledáme nejvhodnějšího kandidáta/ku na pozici EXECUTIVE ASSITANT.

Popis pozice Executive Assistant

  • Pozice přímo spadá pod Výkonného ředitele skupiny.
  • Zodpovědnost za administrativní zázemí skupiny, zajišťování chodu kanceláře.
  • Příprava podkladů pro fakturaci (evidence podkladů, práce s interní databází, spolupráce s finanční účtárnou a kolegy napříč kanceláří, komunikace s klienty).
  • Práce i interními systémy.
  • Úprava a formátování dokumentů, smluv a prezentačních materiálů.
  • Organizace porad, eventů.
  • Operativní úkoly dle potřeby.
  • Příprava podkladů pro fakturaci (evidence podkladů, práce s interní databází, spolupráce s finanční účtárnou a kolegy napříč kanceláří, komunikace s klienty)
  • Administrativní podpora týmu právníků (cca 5-7 právníků v týmu; podpora v organizování schůzek s významnými klienty a obchodními partnery kanceláře, zajišťování služebních cest, letenek, ubytování, vyúčtování služebních cest aj.)
  • Práce s interními systémy (CRM, DMS aj.)

Kvalifikace

  • Min. SŠ vzdělání.
  • Praxi na obdobné pozici (prémiový segment výhodou).
  • Jazyková vybavenost - plynně česky a anglicky (další jazyky výhodou).
  • Vynikající dovednosti v oblasti komunikace a práce v týmu.
  • Zájem učit se a implementovat nové informace.
  • Organizační schopnosti a samostatnost.
  • Schopnost práce i v časovém tlaku.
  • Pečlivost, diskrétnost, flexibilitu a loajalitu.
  • Schopnost zvládnout různorodé úkoly, zodpovědnost.
  • Výbornou znalost práce na PC (zejména Word, Excel).
  • Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič).

Nabízíme:

  • Motivující platové ohodnocení dle zkušeností.
  • Přátelský kolektiv.
  • Práci na plný úvazek.
  • Práci v krásném designovém prostředí ve vysoce unikátním prémiovém segmentu.
  • Profesionální přístup a péče o zaměstnance.
  • Telefon, počítač, kancelářské zázemí.
  • Zvýhodněný nákup produktů a služeb ve skupině.

Nástup možný ihned

Společnost
Premium Design Group a.s.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Provize z prodeje, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Administrativa
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Premium Design Group a.s., Kateřina Výmolová
000 000