CBRE obhospodařuje více než 1.7 milionu metrů čtverečních kancelářských, výrobních ploch nadnárodních společností, institucí, neziskových a státních organizací po celém světě. Používáním našeho know-how, technologií, procesů jsme pomocí našich zaměstnanců schopni uspokojovat individuální zakázky a nabízet klientům konkurenční výhody.

Provozní (servisní) technik Severní Morava

Pro nově vznikající severomoravský tým mobilních provozních (servisních) techniků hledáme spolehlivé kolegy

Pracovní náplň:

  • Zodpovědnost za provozní údržbu v souladu s pravidly, předpisy a strategií údržby kancelářský provozen našeho klienta ve svěřeném regionu.
  • Provádění běžných eletkrikářských, údržbářských prací a oprav přibližně 30 provozoven ve vymezené oblasti.
  • Zajištování provozu technologií na svěřených objektech.
  • Koordince odborných dodavatelů TZB (technické zabezpečení budov).
  • Vypracování zpráv o případných nedostatcích, doporučení pro zlepšení.
  • Spolupráce s energetikem, zajišťování veškerých odečtů energií ve stanovených časových lhůtách.
  • Poskytování podpory a pomoci jiným technikům v oblasti technické podpory.
  • Plánovat a provádět práce bezpečným a hospodárným způsobem, v souladu s postupy našeho klienta.
  • Snižování nákladů a zvýšení standardů.
  • Mít povědomí o nových výrobcích a nových / efektivnějších pracovních metodách, které zvýšují kvalitu a snižují náklady.
  • Přejímání a řešení požadavků na opravy a práce nad rámec pravidelných činností
  • Včasné předkládání administrativní výkazů, podkladů na nákup materiálu, apod.

Požadavky:

  • Osvědčení dle Vyhlášky 50/1978Sb, min. § 6 (§4).
  • Řidičské oprávnění min. skupiny B.
  • Alespoň 3 roky zkušenosti v oblasti údržby.
  • Dobré komunikační schopnosti, flexibilita a zaměřenost na zákazníka.
  • Znalost elektrických rozvodů.
  • Znalost čtení výkresů výhodou.
  • Orientace v oboru "hodinový manžel".
  • Samostatné rozhodování, samostatnost.
  • Základní znalost práce na počítači (MS Office).
  • Angličtina výhodou nikoliv podmínkou.

Nabízíme

  • Práci na hlavní pracovní poměr.
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou.
  • Zázemí a kulturu nadnárodní společnosti.
  • Servisní vozidlo s parkováním v místě bydliště.
  • Zaměstnanecké benefity (stravenky 120,-, zdravotní volno, životní pojištění, 5 týdnů dovolené, pojištění odpovědnosti).

Datum nástupu

  • druhá polovina ledna 2021

Co bude dál?

Váš profesní životopis v českém jazyce bude posouzen personálním oddělením. Shledáme-li Váš životopis shodný s našimi požadavky, budete kontaktováni náborovým pracovníkem.

Společnost
CBRE Global Workplace Solutions s.r.o.,
Adresa
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní), Čeština (Výborná)
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Řemeslné a manuální práce, Služby, Elektrikář, Instalatér/topenář, Revizní technik, Údržbář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel