Přijmeme zdravotní sestru pro péči v psychiatrii

Představení pracoviště:

Multidisciplinární tým duševního zdraví pro děti a adolescenty (CDZ pro děti) poskytuje komplexní zdravotní, sociální a pedagogické služby v oblasti duševního zdraví dětí a dospívajících.

Náplň práce:

Práce sestry v péči pro psychiatrii v denním provozu od pondělí do pátku nebo dle individuální domluvy. Poměr přímé a nepřímé práce 50% a 50%.

Na co se můžete těšit:

Odpovídající finanční ohodnocení
Přátelský kolektiv
Práci na celý nebo částečný pracovní úvazek - 0,2 - 1 (DPP, DPČ nebo HPP)
Férový přístup a přátelské pracovní prostředí
Příležitost pro samostatnou tvůrčí práci
Profesní vzdělávání
5 týdnů dovolené
Čtvrtní odměny
Flexibilní pracovní dobu
Možnost části práce z domova
Zdravotní volno (sick days)

Pokud splňujete následující požadavky, těšíme se na Vás!

Požadavky:

Odborná způsobilost k výkonu povolání dle zákona č. 96/2004 Sb. Bez dokončeného specializačního vzdělání sestry v péči pro psychiatrii nelze tuto odbornost vykonávat.
Samostatnost a schopnost spolupráce v týmu

Nástup: možný ihned nebo dle dohody

Společnost
Pro zdraví 21 z.ú.
Adresa
Politických vězňů 185/10, Beroun – Beroun-Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 45 000 – 49 000 Kč / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Children-friendly office, Možnost studijního volna
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Zdravotní sestra
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti, jiné
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

Pro zdraví 21 z.ú., Zdeňka Benešová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.