Jsme lídrem na českém & slovenském trhu v oblasti značení průmyslových podlah a důležitým hráčem v oblasti revitalizace podlah. Hledáme výraznou posilu našeho ambiciózního týmu.

Asistentka / Zákaznický servis

Co požadujeme:

- SŠ s maturitou

- Výborné komunikační dovednosti

- Pokročilá znalost MS Office (velmi dobrá znalost programu Excel)

-- Smysl pro spolupráci

- Samostatnost a odpovědnost za svoji práci

Co budete dělat:

- Denně komunikovat s kolegy / zákazníky

- Připravovat cenové nabídky

- Přijímat a vyřizovat objednávky

- Aktualizovat data v interních informačních systémech

- Komunikovat se stávajícími klienty, zjišťovat zpětnou vazbu

- Připravovat a evidovat smluvní dokumentaci

Co nabízíme

- Zajímavou, pestrou a různorodou práci

- Částečná možnost „home office“

- Motivující finanční ohodnocení

Nástup možný ihned.

Společnost
J. A. CLEAN spol. s r. o.
Adresa
Pavlovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 23 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Administrativa, Asistentka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pavlovice 88, 258 01 Vlašim, Česká republika
727 847 906