Photon Energy NV je globální společnost poskytující řešení a služby pro solární elektrárny se sídlem v Nizozemsku, působící v Evropě a Austrálii. Tým společnosti Photon Energy má prokazatelné zkušenosti s developmentem projektů, investičním řízením, projektovým financováním, pojištěním, řešením technologií, EPC a O&M.
Photon Energy byla založena v roce 2008 v Praze. Dnešní sídlo společnosti je Amsterdam, další kanceláře máme v České republice, na Slovensku, v Mad'arsku, Rumunsku, Švýcarsku a v Austrálii. Akcie Photon Energy N.V. jsou kótované ve Free Market na Pražské burze a na trhu NewConnect Varšavské burzy.

Insurance Specialist

Co vás čeká

  • Administrativa spojená se správou pojistných smluv
  • Vyhodnocení a definice pojistných podmínek při uzavírání nových smluv
  • Příprava podkladů potřebných k likvidaci pojistných událostí
  • Hlídání termínů expirací pojistek
  • Aktualizace a evaluace pojistek dle vývoje v čase
  • Spolupráce s právním oddělením nad správností definice a vhodností pojištění
  • Spolupráce s účetním oddělením při zadávání plateb pojištění
  • Kontaktní osoba pro pojišťovny, úřady, poškozenými stranami, klienty
  • Práce s archivem
  • Ad-hoc úkoly
  • Příprava reportů pro management

Požadujeme

  • Min SŠ vzdělání s praxi v oboru
  • Zkušenosti na obdobné pozici minimálně 2 roky velkou výhodou
  • Znalost angličtiny na dobré úrovni
  • Schopnost rychlé orientace na PC – v registrech, katastrech
  • Znalost účetní a pojistné terminologie
  • Analytické myšlení, zaměření na detail

Nabízíme

  • Zajímavou práci v mezinárodním prostředí, mladém a přátelském kolektivu
  • Ohodnocení dle zkušeností a schopností
  • 5 týdnů dovolené
  • Notebook a mobilní telefon
  • MultiSport kartu s příspěvkem od zaměstnavatele
  • Jazykové kurzy a další benefity

Společnost
Photon Energy Corporate Services CZ s.r.o.
Adresa
Karolinská 661/4, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Pojišťovnictví, Leasingový specialista, Likvidátor pojistných událostí, Asistent v pojišťovnictví, Pojišťovací poradce, Konzultant, Pojistný zprostředkovatel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel