Jsme firma pomáhající ostatním dobře našlápnutým společnostem rozjet se a uspět na trhu. Vytváříme pro ně profesionální zázemí, kde mohou stabilně růst. Perfektně ovládáme účetnictví, máme přehled v legislativě, dokážeme se postarat o klienty a zařídíme i prodeje. Podstatnou součástí je taky marketingový tým, kam momentálně potřebujeme přijmout dalšího člena.

PPC Specialista Senior

HLEDÁME SPECIALISTU, KTERÝ ZNÁ HODNOTU KAŽDÉHO KLIKNUTÍ

Náš tým by rád našel šikovného kolegu, který posune naši práci k cílovým zákazníkům. Vaší doménou totiž bude vytváření PPC kampaní na Google Ads a Skliku. Nevyhnou se vám ani reklamy na Facebooku či Instagramu.

S tím souvisí nejen analytika (v Google Analytics, Google search console apod.), ale samotné psaní a vytváření reklam. Nesmí vám tedy chybět ani jistá dávka kreativního myšlení.

Při pohovoru získáte plusové body navíc, pokud budete mít zkušenosti s placenou reklamou na LinkedInu, budete mít základní znalost grafických programů nebo zkušenosti s nastavováním zbožomatů. Takové znalosti se budou pro růst naší společnosti určitě hodit.

MUSÍTE BÝT PPC NADŠENEC

Jak asi sami víte, práce v PPC reklamě je velmi specifická. Musíte být „klikař“ tělem i duší. Mělo by vás bavit nejen vytváření reklam, ale i jejich precizní ladění – o úspěchu totiž často rozhodují drobné detaily.

Vaším každodenním chlebem tak bude příprava a plánování propagace a samozřejmě reporting všech kampaní. Očekáváme, že si budete umět určit priority a dodržet termíny. Často totiž budete pracovat na více projektech současně. Musíte být také samostatný, zodpovědný a chtít aktivně řešit případné problémy.

JAK SI VÁS PŘEDSTAVUJEME?

Rádi bychom měli před sebou kandidáta, který s PPC kampaněmi pracuje souvisle alespoň 3 roky. Samozřejmostí je dokonalý přehled o kanálech online a offline marketingu. Také by měl mít perfektní přehled o své práci a dokázat srozumitelně vyhodnocovat výsledky své práce a vést o kampaních přehledné statistiky.

CO OD NÁS ZÍSKÁTE?

Máme dobře nastavené pracovní prostředí, v němž se vzájemně podporujeme při cestě k firemním i osobním cílům. Rádi vám dáme dostatečný prostor, abyste uplatnil(a) svoje myšlenky a vlastní řešení.

Budete mít k dispozici svůj firemní telefon, notebook a kompletní kancelářské zázemí. Navíc poskytujeme stravenky, kartu ActivePass+ a těšit se můžete na 5 týdnů dovolené.

Pravděpodobně oceníte různá školení a teambuildingy, které vás posunou ve znalostech o pořádný kus dál.

Potřebujeme, abyste udělal(a) svou práci dobře a včas. Každý z nás si nastavuje svou pracovní dobu flexibilně. Je ale samozřejmé, že svůj čas budete muset podřizovat i týmové práci a svým klientům.

Jedná se o práci na plný úvazek.

Pokud si lidsky sedneme a budete člověk, který odpovídá z větší části našemu popisu, myslíme si, že vám bude vyhovovat i naše platové ohodnocení.


Nástup: dle domluvy

Lokalita: Brno – Dolní Heršpice (Vienna Point)

Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat svůj strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem.


Zaujali jsme vás? Ozvěte se nám!


Informace o pozici

Společnost
Frontman s.r.o.
Adresa
Vídeňská 188/119d, Brno – Dolní Heršpice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Základní)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Frontman s.r.o., Martina Kolková