Projektant pozemkových úprav- vedoucí oddělení

Projektant pozemkových úprav

Hledáme nové kolegy/kolegyně na tyto pozice:

· vedoucího oddělení pozemkových úprav

· projektant pozemkových úprav

Staňte se součástí týmu ve stabilní firmě s více než 20letou tradicí!

Nástup od 1.1.2021 nebo dle dohody.

Náplň práce:

· kompletní projekce pozemkových úprav (analýzy, nároky, PSZ, návrh atd.)

· komunikace s vlastníky pozemků, úřady

· zpracování podkladů

Požadujeme:

· SŠ/VŠ vzdělání v oboru

· organizační schopnosti

· komunikativnost

· praxe v oboru alespoň 2 až 4 roky

Nabízíme:

• nadstandartní mzdové ohodnocení

• zázemí stabilní firmy v nově zrekonstruovaných prostorech s výbornou dostupností MHD

• mladý tým

• práce s moderním vybavením

• flexibilní pracovní doba

• místo výkonu práce: Praha 4

Benefity:

• možnost služebního bytu v Praze

• pravidelné mimopracovní akce

• další vzdělávání

• kurzy AJ na pracovišti, hrazené zaměstnavatelem

• využívání služebních vozů

• možnost využití nového služebního obytného vozu CI Magis mimo pracovní dobu

Společnost
Foltánek s.r.o.
Adresa
Podolská 769/122, Praha – Podolí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Služby, Stavebnictví a reality, Zemědělství, lesnictví a ekologie, Projektant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Zadavatel: Zaměstnavatel

Foltánek s.r.o., Ing. Dalimil Foltánek
777 272 854