Austro-Bohemia, techologická společnost s 20letou historií. Poskytujeme komplexní služby v oblastech informačních systémů a informačních a komunikačních technologií. Baví nás vymýšlet nové věci a posouvat se vpřed. Naším hlavním produktem je IS Medor (https://medor.cz), který našim klientům poskytuje vysoce kvalitní služby informačního systému vlastní architektury. Hledáme kolegy do našeho mladého a perspektivního týmu, kteří se budou podílet na dalším vývoji a implementaci nových technologií do našeho SW miláčka.

Co vás čeká?

Po nástupu zaškolení a představení našich produktů. Nejprve z business stránky a poté ze stránky programátorské. Jelikož se jedná o junior pozici, nemusíte mít strach, že neovládáte vše na sto procent. Důležité je chtít programovat čistě a kvalitně. Vše ostatní Vám prostřednictvím pravidelných konzultací a spoluprací v týmu vysvětlíme a naučíme.

Do budoucna se zde nabízí možnost specializace na určitý developerský segment (Frontend nebo Backend) dle Vašich preferencí, schopností a domluvě s kolegy. Pozice je vhodná také pro absolventy – Vaši kolegové pochází většinou také z řad absolventů, a tudíž Vám pomohou co nejefektivněji nastartovat vaši kariéru u nás.

Náplň práce

  • Vývoj webových aplikací na platformě Microsoft .NET, zejména vývoj pharma CRM a navázaných projektů – například reportingu a business inteligence.
  • Analýza a technická příprava projektů, plánování náročnosti projektů.

Požadujeme

  • Znalost principů OOP,
  • znalost HTML5 / CSS3,
  • základní znalost C# (.NET Framework v4.5),
  • základní znalost JavaScript (jQuery)
  • znalost prostředí MSSQL, tvorba T-SQL dotazů a skriptů.
  • Nadšení vývojem a technologií, chuť se rozvíjet, invenci.
  • Zodpovědný přístup k řešeným úkolům, pečlivost, samostatnost, flexibilitu.

Výhodou

  • Znalost ASP.NET Web Forms
  • Znalost React
  • Znalost verzovacích systémů GIT (Bitbucket)
  • Znalost project management systému JIRA
  • Znalost frameworku Telerik

Nabízíme

  • Finanční ohodnocení 35 000 – 50 000 CZK dle zkušeností
  • Práce na IČ, další možnosti dohodou.
  • Flexibilní pracovní doba s příležitostnou prací z domova
  • Mobilní telefon, možnost výhodnějších tarifů pro vás i vaši rodinu
  • Příspěvek na jízdenku MHD
  • Mladý aktivní kolektiv rostoucí firmy
  • Vlastní Nerf Gun

Společnost
Austro-Bohemia,s.r.o.
Adresa
Na hrázi 178/25, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 35 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, SW architekt, Programátor, Databázový specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Praxe a stáže, trainee programy, pozice je vhodná i pro absolventy.