OPTIMA RECRUITMENT EUROPE / Human-Res je mezinárodní personální agentura, která na evropském trhu práce již více než 25 let poskytuje komplexní služby zaměstnavatelům i uchazečům o práci.

Seřizovač

Pro úspěšnou zahraniční strojírenskou firmu rodinného typu z Brna hledáme šikovného seřizovače lisů a formovacích automatů.

Náplň práce:

  • 2směnný provoz (38,75 hod. týdně)
  • Seřizování a obsluha lisů (ohraňovacích a výsekových)
  • Seřizování a obsluha formovacích automatů
  • Pravidelná držba strojů
  • Úklid pracoviště
  • Dodržování bezpečnosti práce

Požadujeme:

  • Výuční list v oboru strojírenství, či jiném technickém oboru
  • Zkušenosti na podobné pozici
  • Výhodou povědomí o technologii tvarování kovu za studena
  • Čtení výkresové dokumentace a práce s měřidly
  • Technické myšlení a manuální zručnost
  • Ochota učit se novým věcem

Nabízíme Vám:

  • Velmi dobré finanční ohodnocení
  • 2x ročně prémie formou 13. platu
  • 25 dnů dovolené, závodní stravování, Multisport karta
  • Příplatek za odpolední směnu
  • Příjemný kolektiv
  • Nástup možný ihned

Společnost
Human-Res s.r.o.
Adresa
Brno
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, 13. plat
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Strojírenství, Výroba a průmysl, Mechanik, Obráběč kovů, Dělník, Operátor CNC strojů, Operátor výroby, Seřizovač/programátor CNC strojů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Human-Res s.r.o., Ivo Vašek
+420 604 260 221