cargo-partner je přední mezinárodní poskytovatel spedičních a logistických služeb. Obzvláště úspěšní jsme v oblasti mezikontinentálních přeprav. Společnost cargo-partner má hlavní sídlo v Rakousku a působí ve více než 30 zemích světa. V současnosti má přes 3000 zaměstnanců a neustále roste a expanduje.

Talentovaným lidem nabízíme možnost získání zkušeností a podporu v nastartování zajímavé kariéry, zkušeným profesionálům potom perspektivní a dobře ohodnocenou pracovní příležitost. Věříme v budování dlouhodobých vztahů a investujeme do neustálého vzdělávání a rozvoje našich zaměstnanců.

Pokud hledáte zajímavou a podnětnou pracovní pozici v inovativní a dynamické mezinárodní společnosti, rádi vás poznáme!

Náplň práce:

- Zadávání a účtování příjatých faktur
- Práce s interním systémem
- Administrativní podpora celého týmu
- Archivace interních dokumentů dle pravidel společnosti
- Spolupráce s ostatními odděleními napříč organizací

Požadujeme:

- SŠ vzdělání ekonomického směru (pozice je vhodná pro absolventy bez praxe)
- Spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost
- Pečlivost a důraz na detail
- Uživatelskou znalost MS Office
- Alespoň základní znalost anglického jazyka

Nabízíme:

- Příjemné pracovní prostředí
- Individuální přístup k zaměstnancům
- HPP na dobu neurčitou
- Pracovní dobu PO-PÁ 8:00 - 16:30
- Možnost profesního i osobního růstu
- Nadstandardní balíček firemních benefitů (13.mzda, 5 týdnů dovolené, Ticketbenefit card)
- Příležitost pro rozvoj osobnosti a kariéry
- Odborné zaškolení a podporu
- Pracoviště v Dobrovízi

Chcete pracovat s námi? Pak neváhejte a zašlete nám svůj strukturovaný životopis. Budeme se těšit na osobní setkání s Vámi.

Společnost
cargo-partner ČR s.r.o.
Adresa
Dobrovíz
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, 13. plat
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.