ADW je skupina dynamicky se rozvíjejících společností podnikající v oblasti obchodu se zemědělskými komoditami a hnojivy, výroby a prodeje krmných směsí, zemědělské prvovýroby a poskytování poradenství a služeb zemědělským subjektům.
Pro jednu ze společností, ADW HOLDING, a.s., hledáme pro posílení našeho týmu vhodného kandidáta/-ku na pozici

Účetní

Náplň práce:

- Odpovědnost za měsíční a roční účetní závěrku

- Zpracování DPH, spolupráce na zpracování DPPO

- Účtování přijatých faktur

- Tvorba DP a OP

- Účtování vnitřních účetních dokladů

- Správa přiděleného saldokonta

- Komunikace s daň. poradci a auditory

- Komunikace s ostatními útvary společnosti (nákup, prodej, controlling, IT)

Požadujeme:

- Ideálně VŠ, případně SŠ ekonomického směru

- Proaktivní přístup při hledání řešení a vylepšování pracovních postupů

- Min. 2 roky praxe na účetním nebo controllingovém oddělení střední/velké firmy

- Schopnost určovat a vyžadovat pravidla a pracovat metodicky v oblasti účetnictví

- Tah na branku, schopnost plnit termíny závěrek a dalších úkolů

- Důslednost - umět si nastavit základní kontrolní mechanismy

- Dobré komunikační schopnosti a schopnost prezentace

Nabízíme:

- Práci ve stabilní dynamicky se rozvíjející české společnosti

- Příjemné pracovní prostředí

- Firemní benefity odpovídající náročnosti pozice

Místo výkonu práce: Krahulov, okres Třebíč

Nástup: možný ihned

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat uvedených v zaslaném životopise pro společnost ADW dává uchazeč souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi.

Společnost
ADW AGRO, a.s.
Adresa
Krahulov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Zemědělství, lesnictví a ekologie, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ADW AGRO, a.s., Renata Pudilová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.