Magdaléna, o. p. s., organizace, která se již více než dvacet let zabývá prevencí a léčbou závislostí, hledá kolegu/kolegyni na pozici:

Vedoucí centra primární prevence

Chcete věnovat svůj čas a energii dětem a dospívajícím? Láká Vás práce s kolektivem a témata z oblasti rizikového chování, jako sociální dovednosti (komunikace, hodnoty, sebevědomí), závislost, nebo partnerské vztahy a sex? Stojíte o pestré a nevšední dny, pracujete raději v tandemu a v týmu, než sami?

Kdo jsme my

Jsme tým lektorů primární prevence ve společnosti Magdaléna o.p.s. Sídlíme v Praze v Holešovicích, za žáky ale jezdíme i mimo Prahu, do různých míst Středočeského kraje. Všechny radosti i starosti naší práce sdílíme na pravidelných poradách a supervizích. Máme rádi čistý stůl, přiměřené výzvy a společný humor. Naše centrum dlouho vedla svědomitá šéfka se srdcem na dlani, která teď cítí, že se potřebuje posunout dál.

Náplň práce

  • Vedení malého týmu
  • Komunikace s klienty (domluva zakázek, informování škol o našich službách, poradenství)
  • Přímá práce s žáky v tandemu s různými členy týmu (vedení bloků všeobecné a selektivní primární prevence, realizace adaptačních a harmonizačních kurzů)
  • Související administrativa
  • Spolupráce na tvorbě, realizaci a vyhodnocení projektů a dotací
  • Komunikace v rámci celé organizace a s veřejností

Požadavky

  • VŠ vzdělání (humanitního zaměření)
  • Čistý trestní rejstřík
  • Zkušenosti v práci s cílovou skupinou

Výhodou bude

  • Zkušenost s vedením týmu
  • Řidičský průkaz skup. B
  • Znalost anglického jazyka
  • Započatý nebo dokončený sebezkušenostní výcvik, další vzdělání v oblasti neformální pedagogiky, adiktologie, krizové intervence apod.

Nabízíme

  • Práci na HPP
  • Zajímavou a zodpovědnou práci
  • Pravidelné vzdělávání
  • Pravidelné supervize a intervize
  • Teambuilding, celoorganizační setkávání
  • Přátelskou atmosféru
  • Prostor pro realizaci vlastních nápadů

Hledáme právě Vás? Pošlete nám svůj životopis a motivační dopis do 27. 11. 2020 na e-mail: baumova-at-magdalena-ops.cz, do předmětu uveďte VŘ CPP 2020. V případě oboustranného zájmu Vás rádi pozveme k nám na osobní pohovor, který proběhne dne 4. 12. 2020. V průběhu prosince bychom společně naplánovali stáž v našem Centru, nástup do pracovní pozice plánujeme v lednu 2021.

Společnost
Magdaléna, o.p.s.
Adresa
Včelník 1070, Mníšek pod Brdy
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Služby, Vzdělávání a školství, Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Magdaléna, o.p.s., Ivana Kolářová