ETHIC HR je českou personální a poradenskou společností, která si klade za cíl poskytovat firmám komplexní služby a individuální přístup v oblasti personálního řízení a bezplatné poradenství všem uchazečům o zaměstnání bez rozdílu jejich kvalifikace, zaměření, dosavadní praxe a pracovních zkušeností.

Sales Specialist (námorná a letecká špedícia)

Pre nášho klienta, významnú spoločnosť zameranú na komplexné zasielateľské služby a kombinovanú špedičnú prepravu s významným presahom svojich aktivít do celého sveta, hľadáme pre Bratislavu skúseného uchádzača/uchádzačku na pozíciu Sales Specialist (námorná a letecká špedícia).

Miesto výkonu zamestnania: Bratislava/Slovensko

Spoločnosť má viacero pobočiek v Slovenskej a Českej republike. Poskytuje širokú škálu služieb v oblasti špedície a svojim klientom ponúka riešenia pripravené podľa ich požiadaviek.

PRACOVNÁ NÁPLŇ

Získavanie nových klientov.

Prezentácia spoločnosti.

Príprava cenových ponúk.

Vyjednávanie cien.

Priebežné sledovanie/kontrola a analýza konkurenčných aktivít a trhu.

Starostlivosť o novo-získaných aj stálych zákazníkov.

POŽIADAVKY

Preukázateľné obchodné skúsenosti v oblasti špedície (letecká/námorná).

Obchodné schopnosti na vysokej úrovni, vysoká miera motivácie pri dosahovaní výsledkov, efektívna komunikácia a analytické schopnosti.

Pro-klientský prístup, schopnosť nachádzať a odhaľovať trhový potenciál.

Schopnosť pracovať pod tlakom.

Aktívna znalosť anglického jazyka.

Užívateľská znalosť práce s PC, MS Office

Bydlisko v Bratislave a blízkom okolí výhodou

Vodičský preukaz skupiny B (ak ide o motorové vozidlá do 3,5 tony, na SVK je to sk. B/B1), aktívny vodič (časová flexibilita).

PONUKA

Zázemie stabilnej a prosperujúcej spoločnosti s medzinárodným presahom a zahraničnými obchodnými aktivitami.

Perspektíva veľmi dobre nastavených vzájomných vzťahov a dlhodobého pracovného pomeru.

Rodinné firemné prostredie.

Férová a otvorená komunikácia.

Profesionálny a osobný rozvoj.

Adekvátne finančné ohodnotenie.

Firemné benefity.

Nástup dohodou.

Miesto výkonu práce: Bratislava.

Výberový pohovor sa bude konať v Bratislave.

Predvýber vhodných kandidátov vykonáva personálo-poradenská spoločnosť ETHIC HR.

Informace o pozici

Společnost
ETHIC HR, s.r.o.
Adresa
Bratislava
Požadované vzdělání: Stredoškolské alebo odborné vyučenie s maturitou
Požadované jazyky: Slovenčina (Pokročilá), Angličtina (Stredne pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémia, Auto aj na súkromné účely, Mobilný telefón, Notebook, Flexibilný začiatok/koniec pracovnej doby, 13. plat
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobovanie, Predaj, Account manager, Obchodný zástupca, Špeditér, Regionálny obchodný manažér, Disponent, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práca na plný úväzok
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitú
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovná zmluva
Zadavatel: Personální agentura

ETHIC HR, s.r.o., Robert Šiška
+420 602 279 462