C.H. Robinson, nadnárodní společnost působící v oblasti dopravy a logistiky, otevírá novou pobočku v ČR a vy máte jedinečnou příležitost být při tom.

C.H. Robinson patří mezi významné společnosti Fortune 500 a současně se řadí k celosvětově nejvíce uznávaným společnostem v oblasti dopravy a logistiky. C.H. Robinson spolu se svými dceřinými společnostmi je jednou z vedoucích dopravních firem v Evropě s širokou sítí poboček napříč Evropou. Naši motivovaní, jazykově zdatní a zákaznicky orientovaní zaměstnanci uplatňují svoje znalosti místního prostředí a odborné zkušenosti při každé dopravní výzvě. Zároveň vytvářejí silné a osobní vztahy se zákazníky, kterým poskytují služby na nejvyšší úrovni.

Zkušený disponent / Speditér (Experienced Freight Forwarder)

Zkušený disponent / speditér (Experienced Freight Forwarder)

C.H. Robinson, nadnárodní společnost působící v oblasti dopravy a logistiky Vám nabízí jedinečnou příležitost stát se důležitým členem nové pobočky. Na této pozici budete mít jedinečnou příležitost být členem menšího týmu se schopností velkých činů. Do našeho týmu hledáme kreativní lidi, kteří mají obchodní nebo spediční zkušenosti. Manažeři Vám budou naslouchat a důvěřovat Vaším instinktům. Kolegové budou podporovat Vaše úspěchy, tak jako Vy jejich. Budete mít kolem sebe tým, který Vás bude podporovat a mentory, kteří Vás budou rozvíjet.

Budujeme náš kapacitní tým v pobočce v centru Prahy, abychom rozšířili naše působení v Evropě. Do našeho nového operačního týmu hledáme dynamické a odhodlané lidi. Budete mít za úkol budovat a rozvíjet dopravní kapacity v Evropě, budovat vztahy s dopravci, řídit a zdokonalovat procesy, mít zodpovědnost za rozvoj nových dopravních tras a rozhodovat o strategii přepravních kapacit v Evropě.

Vaše náplň práce:

· Řízení a budování dlouhodobých vztahů s dopravci

· Aktivní vyhledávání nových dopravců

· Samostatné plánování a organizování přeprav

· Řešení operativních problémů

· Zefektivňování dopravních činností

· Práce ve spedičních systémech

· Vyjednávání dopravních sazeb

· Implementace kontrolních procesů a reportů

Váš profil odpovídá:

· Nejlépe 3 a více let zkušeností na obdobné pozici

· Zkušenosti v oblasti dopravy

· Aktivní znalost anglického jazyka

· Podnikatelský, motivovaný a pozitivně pracovní duch

· Rozhodný a rychle jednající

· Týmový hráč

Zaměstnanecké výhody a benefity

· Nadstandartní platové podmínky, výkonnostní bonus a další

· Reálné možnosti kariérního růstu a příležitost rozvinout svůj talent v rychle se měnící nadnárodní společnosti

· Zábavu při práci, pozitivní a otevřené prostředí, které podporuje kreativní a inovativní myšlení

· Využití a zdokonalení svých jazykových znalostí v našem mezinárodním prostředí. Naši zaměstnanci využívají denně více jak 20 evropských jazyků.

Společnost
C.H. ROBINSON EUROPE B.V.
Address
Thámova 681/32, Praha – Karlín
Required education: College
Required languages: English (Advanced), Czech (Advanced)
Benefits: Bonuses, Sales commission, Cell phone, Notebook, Transport allowance, Meal tickets / catering allowance, Educational courses, training, Cafeteria, Occasional work from home, Corporate events, Self-organization of the job, Individual budget for personal growth
Listed in: Administration, Transport, logistics and supply, Services, Forwarding agent, Logistics specialist, Supply Chain Specialist
Employment form
Employment form: Full-time work
Contract duration
Contract duration: Permanent
Employment contract
Employment contract: employment contract
Employer type: Employer

C.H. ROBINSON EUROPE B.V., Aleksandra Maslankiewicz