Do našeho týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Prodejce ve stavebninách v Opatovicích nad Labem.

Jste obchodník s chutí do práce a stavařina Vám není cizí? Potom hledáme právě Vás!

Co vám můžeme nabídnout:

* zázemí stabilní české společnosti s mnohaletou působností na trhu,

* spolupráci na hlavní pracovní poměr, nástup možný ihned nebo dle domluvy,

* pracovní poměr na dobu neurčitou po prvním roce,

* motivující mzdové ohodnocení dle dosažených výsledků,

* přátelskou a otevřenou atmosféru,

* nákup zboží ze sortimentu firmy za zvýhodněné ceny,

* možnost využít firemní tarify pro soukromé volání,

* možnost zapůjčení firemní techniky

* příspěvek na stravování

Co vás čeká:

* prodej stavebního materiálu, tvorba cenových nabídek a odborné poradenství zákazníkům,

* vedení administrativní agendy na provozovně,

* příjem, výdej, kontrola a manipulace se zbožím,

* odpovědnost za sortiment zboží na prodejně,

* spolupráce na inventurách, měsíčních kontrolách skladu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

* SŠ vzdělání stavebního nebo obchodního směru výhodou,

* znalost stavebních materiálů, technologických postupů výhodou,

* zkušenost s prodejem stavebnin výhodou,

* uživatelskou znalost PC (Word, Excel, Outlook),

* znalost Pohody výhodou

* průkaz řidiče VZV výhodou,

* smysl pro obchod, komunikační schopnosti, ochotu, vstřícnost,

* loajalitu, flexibilitu

Společnost
DSK stavebniny s.r.o.
Adresa
Pardubická 59, Opatovice nad Labem
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 28 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní akce
Zařazeno: Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Obchodní asistent, Prodavač, Technolog ve stavebnictví, Rozpočtář/kalkulant, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

DSK stavebniny s.r.o., Markéta Kalousová
608 308 917