Učení je radost

Vydavatelství TAKTIK je mezinárodní společnost, která působí v oblasti školství a vzdělávání ve třech zemích již 10 let. Pomáháme školám a rodinám zvyšovat kvalitu a modernizovat formu výuky. Naším cílem je spojit kvalitní školní vzdělání s moderní technologií a novými didaktickými metodami a zlepšit tak zájem dětí o vzdělání. Zájem o naše tituly se každoročně zvyšuje, proto otevíráme novou pozici.

Grafik/redaktor vývoje digitálních učebnic

Věříme, že učení má být radost. Stejně tak práce.

Hledáme někoho, kdo má zájem dělat lepší a lepší učebnice. Pozice grafik/redaktor vývoje digitálních učebnic kombinuje práci s grafickými editori, softvéry pro digitalizací učebnic a jistou dávku kreativity. Naším hlavním cílem je získat kolegu/kolegyni, který/á přinese nové nápady a hlavně se stane součástí týmu na dlouhá léta.

Pokud nemáš přímo zkušenosti s redaktorskou prací nebo učebnicemi, naučíme Tě to. Určite ale musíš mít znalosti grafických editorů. cit pro pro detail a zajímat se o vzdělávací proces.

Náplň práce

  • Digitalizace jednotlivých produktů
  • Příprava nových, originálních digitálních doplňků učebnic pro základní a střední školy
  • Komunikace s učiteli a dalšími členy týmu spolupracujícím na projektu
  • Aktivní rozvoj vydavatelství a nové nápady

Nabízíme

  • Smysluplnou práci v oblasti školství a vzdělávání, v odvětví, které má dopad na naše životy
  • Smysluplné ohodnocení
  • Máme na výběr i z pár benefitů (stravenky, sickdays, penzijní připojištění, multisport)
  • Občerstvení na pracovišti
  • Prostředí společnosti s 25 lidmi (v ČR), kde upřednostňujeme zdravý rozum před korporátní přesností
  • Dlouhodobost v práci, v kariéře i v cílech
  • Mladý kolektiv
  • Možnost vzdělávat se a posouvat své znalosti - kurzy, konference, konzultace
  • Práci ve společnosti, která je i v této "blbé" době rostoucí a hledí do budocnosti s optimizmem a nadšením
  • Nástup ihned

Požadujeme

  • Výbornou znalost inDesignu a photoshopu
  • Ukončení pedagogického VŠ vzdělání výhodou
  • Vysoké pracovní nasazení, flexibilitu a odolnost vůči stresu
  • Organizační schopnosti
  • Smysl pro detail a pečlivost při kontrole podkladů
  • Samostatnost, rozhodnost a zodpovědnost

Pokud Tě naše nabídka oslovila a chceš se stát členem našeho týmu a pracovat v oblasti vzdělávání, zašli nám svůj životopis.

Společnost
TAKTIK International s.r.o. , organizační složka
Adresa
Argentinská 286/38, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Vydavatelství, tisk a polygrafie, Vzdělávání a školství, Grafik, Novinář, publicista, redaktor, Učitel střední školy, Učitel základní školy, Editor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Argentinská 286/38, 170 00 Praha – Praha 7, Česká republika