GIT Consult je personálně poradenskou společností a v procesu náboru zaměstnanců zastává roli nezávislého poradce.

GIT si udržuje dlouholeté know-how v oblasti náboru specialistů, a to od roku 2000.

.NET developer – webové aplikace

Naším klientem je česká technologická společnost, která je na trhu více než 20 let. Klient je Microsoft Gold Partner, Hewlett Packard Enterprise Gold Partner a Infor partner. Zlatá společnost svým přístupem.

Pro daného klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici -

Náplň práce:

- Vývoj webových aplikací na platformě MS.NET

- Spolupráce na analýze zákaznických požadavků a návrhu řešení

- Rozvoj a údržbu stávajících i nových aplikací

- Komunikace s ostatními členy týmu a se zákazníkem, tvorbu dokumentace apod.

- Účast i na zahraničních projektech

- Podle seniority technické vedení projektu a koordinace práce juniorů

Kvalifikační požadavky:

- Znalost AJ na komunikativní úrovni, písemná i mluvená (komunikace se zahraničním klientem)

- Znalost .NET, C#, .NET Core, ASP.NET MVC, MVC Core, Entity Framework

- Znalost HTML/HTML5, Javascript, JQuery

- Znalost REST, SOAP, JSON

- Znalost SQL, T-SQL (případně PL/SQL)

- Analytické myšlení, zodpovědný přístup, samostatnost a flexibilitu, dobré komunikační schopnosti

Výhodou je:

- Zkušenost s návrhem SW architektury (včetně SOA architektury) systémů

- Základní znalost dalších jazyků a technologií vítána (Java, JS frameworky, mobilní vývoj Android/iOS)

Nabízíme:

- Pružní pracovní doba a home office

- Zázemí IT firmy se silným postavením na evropském trhu

- Čeká na vás zajímavá a smysluplná práce na rozsáhlých projektech

- Máte možnost být u projektů od nabídky až po realizaci, získat technické know-how a účast i na mezinárodních projektech

- Budete mít k dispozici nové aplikace a nástroje

- Multisport karta

- Penzijní a životní připojištění

- Na náš účet si můžete pořídit libovolnou odbornou knížku, kurz nebo seminář, který vám pomůže ve vašem rozvoji a být lepší v tom, co děláte

- Nad rámec klasických benefitů se společně s námi můžete vydat na lyže a poznávací výlety, apod.

Společnost
GIT Consult Czech s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost studijního volna, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura