Do našeho týmu přijmeme, na volné pracovní místo, paní na úklid.

Náplň práce:

Zajišťuje úklid všech místností v zařízení podle zpracovaného harmonogramu prací úklidů a dezinfekci všech místností v zařízení zpracovaného podle plánu dezinfekcí. Zajišťuje velký úklid podle zpracovaného harmonogramu a dle pokynů svého nadřízeného, dodržuje pracovní harmonogram v zařízení a při práci se řídí pokyny svého nadřízeného, používá ochranné osobní pracovní pomůcky, úklidové prostředky udržuje v čistotě a pravidelně je dezinfikuje.

Nabízíme:

-mzdové podmínky 15.200kč

-osobní ohodnocení 0,- - 1000kč

-práce na 12-ti hodinové směny, možnost domluvy na 8-smi hodinové směny

-stravování

-25 dnů dovolené

- smlouva na hlavní pracovní poměr

Požadujeme:

-čistý trestný rejstřík

-zdravotní průkaz

-spolehlivost

-nástup možný ihned

Společnost
Obecně prospěšná společnost Důstojnost
Adresa
Nýdek
Požadované vzdělání: Základní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 15 200 – 15 500 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Obecně prospěšná společnost Důstojnost, Beata Szkanderová
Nýdek ev.č.100 ev.č. 100, 73995 Nýdek, ČR
+420 730 518 824