Jste duchem obchodník a vyznáte se v zemědělství? Obchodník

Jsme DAGROS, s.r.o. - ryze česká společnost, obchodující již 17 let se zemědělskou technikou, za kterou stojí v pozici majitelů dva nadšenci v tomto oboru. Působíme po celé České republice i na Slovensku. Naší vizí je pomáhat zemědělským farmám, pomocí našich kvalitních strojů a zefektivňovat jejich produkci. Zaměřujeme se a vyhledáváme nová technická řešení, která reagují na aktuální potřeby farmářů. Jelikož oblast zemědělství je velmi stabilní a my neustále expandujeme, právě hledáme kolegu/kolegyni na pracovní pozici:

Obchodník

  • Je zemědělství Vaším koníčkem a vyznáte se v něm?
  • Cítíte se v obchodě jako ryba ve vodě?
  • Dokážete být sám sobě šéfem a potřebujete za sebou vidět výsledky?
  • Máte za sebou prokazatelné výsledky, které si můžeme ověřit? (práce, praxe, brigáda, …)?

POZOR!! Hledáme osobu, která je svojí povahou zaměřená na systematickou práci a chce dělat věci, které dávají smysl. Vy sám si budete muset zorganizovat svoji práci a být co nejvíce efektivní. Buďte připravený na to, že první obchody uvidíte až po několika měsících. Je potřeba se obrnit trpělivostí a pracovitostí. Jen ten, kdo vytrvá uvidí zasloužené výsledky.

Výsledkem Vaší práce bude:

  • Prodaný stroj a spokojený zákazník, který opakovaně nakupuje.

Co na této pozici určitě potřebujete:

ŘP skupiny B. - jako správný obchodník budete často na cestách.

Co u nás získáte?

Pokud si Vás vybereme a budete na této pozici úspěšný, tak se můžete těšit na velmi různorodou práci, kde se pořád něco děje. Jsme rodinná firma a prostě žijeme tím, co děláme. Dostanete se do party nadšenců v oblasti zemědělských strojů. Jsme jednička na trhu v prodeji sklízečů a nakládacích čističů cukrovky, jsme také jedničkou v prodeji samojízdných krmných míchacích vozů. Chceme a snažíme se být ve svém segmentu nejlepší.

Vy jako obchodník nemusíte být specialista na všechno. Za zády budete mít techniky i produktové managery, kteří jsou absolutními odborníky na naše stroje.

Budete mít poměrně velkou míru svobody a samostatnosti. Když se vám bude dařit, určitě uvidíte viditelné výsledky své práce a stanete se stabilním bodem pro mnoho klientů.

O svoje lidi se dobře staráme. Za skvělou práci dostanete výbornou odměnu. A k tomu může být Vaše práce i Vaším koníčkem.

Pokud Vás baví zemědělství, technika a obchod, tak jste na správném místě 😊

Pošlete nám svůj životopis a my se ozveme.


Informace o pozici

Společnost
PERFORMIA, spol. s r. o.
Adresa
Červený Kostelec – Bohdašín
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Plat
Plat: 25 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Možnost občasné práce z domova, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Prodej a obchod, Zákaznický servis, Zemědělství, lesnictví a ekologie, Obchodní zástupce, Obchodní ředitel/manažer, Regionalní obchodní manažer, Manažer prodejního týmu, Manažer partnerského prodeje, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura