Zavedená stavební společnost působící v roli generálního dodavatele staveb se sídlem v centru Prahy a přímým napojením na úspěšné developerské společnosti přijme do svých řad nové kolegyně a kolegy s příjemným vystupováním, férovým jednáním a chutí do práce. Ubytování a velmi dobré finanční ohodnocení zajištěno.

Hledáme kandidáta na pozici: Stavbyvedoucí

Náplň práce:

  • Řízení a organizaci staveb formou subdodavatelů
  • Tvorba a hlídání harmonogramů staveb
  • Vedení kontrolních dnů subdodavatelů
  • Každodenní práce s projektovou dokumentací a jejich změnami
  • Řízení kolektivu – mistrů na stavbě, přípravy stavby
  • Provádění prací s ohledem na dodržování platné legislativy, předpisů BOZ a PO
  • Dodržování vnitřních předpisů společnosti, KZP a plánů jakosti, TP, smluvních podmínek, dílčích termínů i konečného termínu stavby
  • Vedení stavebního deníku
  • Každodenní kontakt s přípravou staveb a projektovým manažerem
  • Plánování výběru subdodavatelů
  • Předkládání výběrů dodavatelů, výběr dodavatelů
  • Práce se změnami na projektu, předkládání podkladů pro tvorbu změnových listů
  • Technické jednání se subdodavateli
  • Každodenní práce na stavbě
  • Účast na kontrolních dnech s investorem

Požadujeme:

  • Aktivní přístup k práci
  • Příjemné a profesionální vystupování, férové jednání
  • Praxi na obdobné pozici, případně absolvent VŠ stavebního zaměření s velkou chutí učit se a zapracovat se v krátké době
  • Min. středoškolské/vysokoškolské vzdělání stavebního zaměření
  • Autorizace v oboru Pozemní stavby, případně chuť si v krátké době autorizaci dodělat
  • Řidičský průkaz a ochota účastnit se min. 1x týdně porad v sídle společnosti – Praha 1
  • Znalost MS Office (Word, Excel, Outlook), znalost MS Office Project výhodou
  • AJ/NJ výhodou

Nabízíme:

  • Zodpovědnou práci na plný pracovní úvazek u zavedené české společnosti s vysokým potenciálem růstu
  • Práci v příjemném kolektivu s lidmi se zkušenostmi ve stavebně-obchodním prostředí
  • Práci na stavbách s výborně vybaveným zázemí pro zaměstnance společnosti (nové stavební buňky s klimatizací a reprezentativním nábytkem, nová výpočetní technika)
  • Výborné ohodnocení
  • Dovolená 5 týdnů
  • Osobní automobil pro možnost soukromého užívání, mobilní telefon, notebook, příspěvky na stravování
  • Společné, nepovinné, ale zábavné akce – restaurace, teambuilding apod.
  • Možnost osobního růstu
  • Nástup možný ihned

Společnost
WELKIN stavební s.r.o.
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Project Manager, Stavbyvedoucí, Technik ve stavebnictví
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

WELKIN stavební s.r.o., Mgr. Jitka Krajovanová
603 924 494