Potravinářská výrobní firma s provozem v Kaplici hledá kandidáta

Pracovník oddělení Kontroly kvality

Co vás čeká:

  • spolupráce na kontrole surovin, výrobních procesů a hotových výrobků
  • operativní činnosti související s kvalitou surovin, výrobních procesů a hotových výrobků
  • spolupráce na řízení neshod, každodenní aktivní spolupráce s jinými odděleními
  • spolupráce na chodu systému řízení kvality (management QMS a HACCP)
  • účast na auditech (dodavatelské, interní + externí systémové)

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • VŠ se zaměřením na potravinářství, potravinářskou technologii, zemědělství
  • zdravotní způsobilost pro práci v potravinářství
  • proaktivní přístup
  • schopnost týmové práce, zodpovědnost, flexibilita, přesnost, samostatnost, spolehlivost
  • ochota se dále vzdělávat a učit novým věcem
  • angličtina na dobré komunikativní úrovni (slovem i písmem), denní komunikace se zahraničím. NJ výhodou
  • ŘP sk. B
  • znalost práce s MS Office - střední pokročilost

Ocenili bychom, pokud budete mít:

  • znalost HACCP
  • znalost (některé z) norem managementu kvality (IFS, BRC, FSSC 22000, ISO 9001 apod.)
  • znalost potravinářské legislativy
  • zkušenosti z oblasti dobré výrobní praxe, hygieny
  • zkušenosti z oblasti auditů (jak zákaznických, tak dodavatelských)
  • zkušenosti s řešením zákaznických, dodavatelských reklamací
  • zkušenosti z mikrobiologie (potravin)

Co vám můžeme nabídnout:

  • práci na HPP ve stabilní společnosti
  • 13. plat, flexibilní pracovní dobu
  • kancelář v klidném prostředí
  • jazykové kurzy NJ
  • celoroční pitný režim
  • příspěvek na stravování
  • nadstandardně přátelský kolektiv

Společnost
Frulika s.r.o.
Adresa
Pohorská 290, Kaplice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Závodní stravování, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Potravinářství, Auditor, Kontrolor, Kvalitář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.