Diakonie Českobratrské církve evangelické
Jsme jeden z nejvýznamnějších poskytovatelů sociálních služeb v ČR a jednička ve speciálním školství. Pomáháme dětem a dospělým, seniorům i lidem v různých životních krizích. Patříme k nejlepším organizacím v oboru.
Náš tým už čítá 2000 zaměstnanců na 143 místech. Vážíme si jeden druhého, opíráme se o společně formulované hodnoty, záleží nám na tom, aby se lidé u nás cítili dobře.

Pracovník v sociálních službách - přímá obslužná péče

Diakonie ČCE-středisko BETLÉM se sídlem v Kloboukách u Brna hledá pracovníka přímé péče do Domova Narnie v Morkůvkách.

Popis pracovní pozice:

Hledáme pracovníka přímé obslužné péče o děti a mladé lidi s mentálním postižením, autismem, případně s tělesným postižením. Pracovník poskytuje klientům péči a podporu potřebnou k samostatnějšímu životu. Podílí se na nácviku běžných činností, podporuje v nácviku péče o domácnost, podporuje komunikační dovednosti klientů a motivuje je k osobnímu růstu. Doprovází klienty na školní výuku i mimo Domov Narnii, na procházky, účastní se výletů a krátkodobých pobytů. Pracovní doba je rozvržena do denních a nočních směn od pondělí do pátku (volné víkendy). Nástup možný dle dohody.

Požadujeme:

  • minimálně řádně ukončené základní vzdělání
  • trestní a občanskou bezúhonnost
  • zdravotní způsobilost (manipulace s lidmi s omezenou pohyblivostí, práce v noci, vyšší míra emocionální zátěže)
  • respekt ke křesťanským hodnotám
  • psychickou odolnost
  • pozitivní vztah k lidem s handicapem.

Výhodou je odpovídající vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách (tj. absolvovaný kvalifikační kurz pro pracovníky v soc. službách, případně střední odborné vzdělání v sociální nebo zdravotnické oblasti), předchozí praxe v oboru, řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme:

  • dobré pracovní podmínky – výborné zázemí v moderním objektu
  • vstřícný přístup k zaměstnancům
  • 6 týdnů dovolené
  • volné víkendy
  • příspěvek na stravování
  • možnost osobního růstu
  • účast na vzdělávacích akcích
  • supervizní podporu
  • nástupní mzda 19.200 Kč s možností růstu už po 3 měsících.

Pracovní smlouva bude uzavřena na dobu určitou 1 rok se zkušební dobou 3 měsíce, po roce může být prodloužena na dobu neurčitou.

Kontakt pro zájemce: Bc. Veronika Prantlová, vedoucí Domova Narnie, 736 603 495.

Adresa
Morkůvky
Požadované vzdělání: Základní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 19 200 – 20 200 Kč / měsíc
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

Diakonie ČCE - středisko BETLÉM, Mgr. Bc. Zlata Čajanová, DiS.
Morkůvky 149, 69172 Morkůvky, Česká republika
739 221 390
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.