Česká strojírenská společnost AR BRNO, s r.o., která vyrábí příruby a potrubní součástí, hledá do svého kolektivu kolegu či kolegyni.

Jsme strojírenská firma, která je v rukou českého soukromého vlastníka.

Vyrábíme a dodáváme příruby a další potrubní součásti. Společnost byla založena před 21 lety lidmi se zkušenostmi v tomto oboru a s potřebou odevzdat stoprocentní práci, na kterou mohou být i po letech hrdí. Našim cílem je, abychom to co děláme, dělali poctivě, efektivně a rádi. Víme jak na to, ale potřebujeme šikovné spolupracovníky, abychom to spolu dokázali.

Hledáme do výroby někoho, kdo:

  • Má přírozený respekt díky svým znalostem, né vynucený silou
  • je typ člověka, který je 80% ve výrobě a 20% v kanceláři
  • je ve výrobě jako ryba ve vodě
  • ´´má tzv. tah na branku´´
  • rozhoduje se podle logického uvažování
  • má zkušenosti s vedením výroby v kusové výrobě
  • má zkušenosti se strojírenskou výrobou (soustruhy,dělení materiálu, svařování)
  • bude aktivně řešit problémy spojené s výrobou
  • povede výrobní kolektiv 30 pracovníků
  • bude chodit do práce pravidelně na 06:00 hod.
  • Nehledáme top manažera, který je zvyklý mít kolem sebe 5 asistentek na svoje úkoly.

Ideální uchazeč je vyučený v technickém oboru/ není podmínkou pokud má na obdobné pozici zkušenosti.
Práce je vhodná pro uchazeče se strojním vzděláním a hledá dlouhodobou spolupráci

Náplň práce:

Hlavní úkol (vrcholově):

Zakázka obchodním oddělením zobchodovaná je včas, kvalitně a efektivně vyrobená.

  • tvoříte plán výroby
  • kontrolujete, že vyrábíme efektivně a ze správného materiálu
  • kontrolujete, že je dodržen postup výroby
  • kontrolujete, že jsou dodrženy administrativní úkony Vašich podřízených
  • řešíte neplánovanou nepřítomnost chlapů ve výrobě a podle toho reagujete s plánem výroby
  • komunikujete na denní bázi s technologií a obchodem
  • řešíte na denní bázi problémy spojené s výrobou (lidi, stroje, nástroje)
  • splní si i svoje administrativní povinnosti v kanceláři

Uchazeče kompletně zaučíme, technicky, provozně, systémově.Co však naučit nedokážeme je férovost, poctivost, chuť k práci a mít v sobě JSEM VEDOUCÍ a pracuji s lidma. TO MUSÍTE mít v sobě.

Pro Vás:
Dlouhodobá práce ve stabilní české firmě, která si zakládá na férovosti a kvalitě
Přátelské prostředí v mladém kolektivu
100% stravenky hrazené zaměstnavatelem
2 dny Sick days
Motivující finanční ohodnocení závislé na pracovním výkonu

Pokud Vás baví strojírenská výroba, práce s lidmi a říkáte si, že to zní dobře, pošlete nám životopis s fotkou. Rádi se s Vámi potkáme na pracovním pohovoru. Pokud si nejste jisti jestli to zvládnete, tak se nebojte, dostanete příležitost ukázat co umíte.

Společnost
AR Brno, spol. s r.o.
Adresa
Nádražní 1240, Miroslav
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Plat
Plat: 35 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Zahraniční pracovní cesty, Účast na zahraničních konferencích, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Strojírenství, Výroba a průmysl, Mistr, Vedoucí výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel