Česká strojírenská společnost AR BRNO, spol. s r.o., která vyrábí příruby a potrubní součástí, hledá do svého kolektivu novou posilu.

Jsme strojírenská firma, která je v rukou českého soukromého vlastníka.

Vyrábíme a dodáváme příruby a další potrubní součásti. Společnost byla založena před 23 lety lidmi se zkušenostmi v tomto oboru a s potřebou odevzdat stoprocentní práci, na kterou mohou být i po letech hrdí. Našim cílem je, abychom to co děláme, dělali poctivě, efektivně a rádi. Víme jak na to a potřebujeme šikovné spolupracovníky, abychom to společně posunuli dál.

Kompletně Vás zaučí zkušený kolega, budete pracovat pod jeho vedením.

Hledáme někoho, kdo:

  • Je pečlivý a rád pracuje v kanceláři
  • Je týmový hráč a bude pracovat v dobře fungujícím kolektivu
  • Má rád čistý stůl, když odchází z práce
  • Rád se naučí novým věcem
  • Ideální uchazeč je vyučený v technickém oboru
  • Práce je vhodná pro uchazeče se strojním vzděláním nebo jiným technickým vzděláním, kterého baví pracovat v autocadu a hledá dlouhodobou spolupráci

Co Vás čeká:

  • Zadávání vstupních informací do informačního systému
  • příprava výkresové dokumentace pro výrobu
  • práce s technickými normami
  • práce s atestovou dokumentací
  • komunikace se zákazníkem ohledně informací spojených s výrobou

Nabízíme:

Dlouhodobou práci ve stabilní české firmě, která si zakládá na férovosti a kvalitě
Přátelské prostředí v mladém kolektivu
100% stravenky hrazené zaměstnavatelem
Placené přesčasy
2 dny Sick days
Motivující finanční ohodnocení závislé na pracovním výkonu
Pokud Vás baví práce ''ve světe strojírenství' práce v kanceláři Vám nedělá problém a říkáte si, že to zní dobře, pošlete nám životopis s fotkou. Rádi se s Vámi potkáme na pracovním pohovoru. Pokud si nejste jisti jestli to zvládnete, tak se nebojte, dostanete příležitost ukázat co umíte.

Společnost
AR Brno, spol. s r.o.
Adresa
Nádražní 1240, Miroslav
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Plat
Plat: 30 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Zahraniční pracovní cesty, Účast na zahraničních konferencích, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Strojírenství, Technik ve strojírenství
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.